NaStyku.pl

Sport

My #GramyDlaJulity a Ty?

PGE Turów zagra dla Julity Dec!

Sport
środa, 07 lutego 2018, 10:04
10 lutego o godz. 18:00 koszykarze PGE Turowa Zgorzelec zagrają z Polskim Cukrem Toruń nie tylko o zwycięstwo, ale także o szybszy powrót do zdrowia Julity Dec!
Anwil vs PGE Turów

Pikujemy w dół tabeli

Sport
poniedziałek, 05 lutego 2018, 13:36
Chyba powoli musimy się już przyzwyczajać do myśli, że PGE Turów Zgorzelec ponownie nie zagra w tym roku w play-off Energa Basket Ligi. We Włocławku czarno-zieloni ponieśli czwartą porażkę z rzędu. A na horyzoncie widać już następne...
Podczas imprezy udało się zebrać ponad 5 tys. zł na leczenie i rehabilitację Bartka | fot.: Jarosław Goszcz

Oj działo się, działo! Mieszkańcy Zgorzelca mają wielkie serca

Sport
czwartek, 01 lutego 2018, 10:10
Mieszkańcy Zgorzelca i okolic mają wielkie serca. Otworzyli je po raz kolejny dla Bartka – zawodnika Nysy Zgorzelec i WKS Śląsk Wrocław. Za nami kolejna udana akcja, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację chłopca.
PGE Turów vs Asseco Gdynia

Turów. Przykro było patrzeć

Sport
czwartek, 01 lutego 2018, 10:20
Trzecia porażka z rzędu. Czarno-zieloni zagrali bez pomysłu, bez skuteczności, bez zaangażowania. Z taką grą możemy zapomnieć o play-off.
GTK Gliwice vs PGE Turów Zgorzelec

Znowu bęcki. Teraz od Turkiewicza

Sport
poniedziałek, 29 stycznia 2018, 10:47
Przegraliśmy. Znowu przegraliśmy na wyjeździe. Tym razem 28 stycznia PGE Turów Zgorzelec w ramach 18 kolejki EBL grał w Gliwicach z miejscowym GTK.
Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Bartka, u którego w sierpniu ubr. lekarze zdiagnozowali raka żołądka.

Gramy i pływamy dla Bartka

Sport
czwartek, 25 stycznia 2018, 09:31
Gramy i pływamy dla Bartka – pod takim hasłem w najbliższą sobotę (27 stycznia) odbędzie się impreza charytatywna, z której cały dochód zostanie przekazany na leczenie 15-letniego Bartka Wiciaka – zawodnika Nysy Zgorzelec i WKS Śląsk Wrocław.
Fot.: archiwum prywatne Beaty Bochno

Z siłowni na scenę. Wywiad z Beatą Bochno

Sport
środa, 24 stycznia 2018, 13:30
Beata Bochno to brązowa medalistka Mistrzostw Polski w fitness sylwetkowym. Ten sukces to dopiero początek. Zgorzelczanka przygotowuje się do startu w kolejnych zawodach. Nam opowiedziała o swojej pasji do tego sportu.
PGE Turów Zgorzelec - BM SLAM STAL Ostrów Wlkp.

Bez obrony w Ostrowie

Sport
poniedziałek, 22 stycznia 2018, 08:39
Wyjazdowa klątwa trwa. Zgorzeleckim turom dokopał Chyliński i spółka. Bo nie można wygrać meczu, jak się nie zbiera i nie broni!
PGE Turów vs TBV Start Lublin

Zwycięski horror

Sport
poniedziałek, 15 stycznia 2018, 14:11
Turów w pierwszej kolejce rundy rewanżowej PLK, 14 stycznia gościł u siebie TBV Start Lublin. Wygraliśmy po bitwie pełnej zwrotów akcji i rzeczy, które nie miały prawa się wydarzyć! Po trzech dogrywkach na tablicy świetlnej dumnie zapłonął wynik 123-111!
24 lutego w Zgorzelcu odbędzie się Gala Boksu Zawodowego

Podwójne uderzenie. Gala Boksu Zawodowego w Zgorzelcu

Sport
czwartek, 11 stycznia 2018, 09:40
Zgorzelec będzie gospodarzem Gali Boksu Zawodowego "Podwójne uderzenie". W ringu zobaczymy walki m.in. braci Wierzbickich, Krystiana Huczki, Damiana Wrzesińskiego czy Eliasza Jankowskiego. Widowisko zaplanowano na 24 lutego. Bilety są już w sprzedaży.