Turów vs Polfarma

Przełamana zła passa

poniedziałek, 19 marca 2018, 10:42
W niedzielę, 18 marca, PGE Turów Zgorzelec pewnie pokonał we własnej hali Polfarmę Starogard Gdański. "Czarno zieloni " wygrali 88-76, naszym liderem był Stefan Balmazović, autor 21 "oczek".
Dąbrowa Górnicza vs PGE Turów Zgorzelec

Upokorzenie w Dąbrowie

czwartek, 15 marca 2018, 11:33
W środowym spotkaniu 24. kolejki EBL PGE Turów Zgorzelec był podejmowany na wyjeździe przez MKS Dąbrowę Górniczą. Gospodarze od początku byli o klasę lepsi i wygrali 107-85.
Karolina Polis. | fot.: MANGDA fotografka kobiet Poznań

Karolina Polis dostarcza pozytywnej, sportowej energii!

czwartek, 15 marca 2018, 09:00
Piękna, dążąca do celu i uśmiechnięta – tak w wielkim skrócie można opisać Karolinę Polis. Trenerka personalna i instruktorka fitness tworzy na zajęciach niesamowitą atmosferę – głośno, wesoło i optymistycznie. To istny wulkan pozytywnej energii.
Turów vs Trefl Sopot

Lecimy w dół tabeli

poniedziałek, 12 marca 2018, 10:17
Nie wystarczyło 26 punktów Balmazovicia. W niedzielę, 11 marca, PGE Turów Zgorzelec podejmował Trefl Sopot i uległ gościom po dogrywce 100-99.
Zastanawiasz się czy Bieg Twardziela jest dla Ciebie? Szkoda czasu na rozmyślanie! Trzeba działać!

Mistrzostwa Twardzieli! Trwają zapisy

środa, 07 marca 2018, 12:20
1 maja 2018 roku wystartuje Bieg Twardziela oraz Bieg Małego Twardziela. To już siódma edycja zwodów, które odbywają się na Arenie Motocross w Bogatyni. Właśnie ruszyły zapisy!
Wilki Morskie vs PGE Turów

Bolesna porażka

wtorek, 06 marca 2018, 11:35
Po dłuższej przerwie, spowodowanej meczami reprezentacji, do gry wrócili koszykarze PGE Turowa Zgorzelec. Pojechali na trudny, ważny w kontekście walki o play-off mecz do Szczecina i ulegli Kingowi 66-75.
Powiatowa Liga Pływacka 2018 tuż, tuż. | fot.: CSR Zgorzelec

Rusza Powiatowa Liga Pływacka 2018

czwartek, 01 marca 2018, 09:21
Już po raz 16. rozegrana zostanie Powiatowa Liga Pływacka "O Uśmiech Dziecka". Impreza składa się z trzech cykli zawodów, a pierwsze startują już 3 marca.
Materiały prasowe PGE Turów Zgorzelec

Robert Skibniewski wraca do Zgorzelca!

poniedziałek, 26 lutego 2018, 18:13
Po 10 latach przerwy czarno-zielone barwy PGE Turowa ponownie przywdzieje Robert Skibniewski! Klub ze Zgorzelca wypożyczył doświadczonego rozgrywającego z zespołu GTK Gliwice.