To już koniec koszykarskiego Turowa

Michalski i Stachyra o upadku Turowa

środa, 08 sierpnia 2018, 18:19
Zapraszamy do odsłuchania nowego Magazynu Koszykarskiego, który w całości poświęcony został sytuacji Turowa Zgorzelec.
Szustkowski i Kazberuk na podium Silk Way Rally!

poniedziałek, 30 lipca 2018, 08:11
Robert Szustkowski i Jarosław Kazberuk zajęli trzecie miejsce w klasie w słynnym rajdzie terenowym Silk Way Rally czyli Rajdzie Jedwabnego Szlaku.
Relacja z Turnieju Trzech Granic w brydżu sportowym

Najlepsi brydżyści w jednym miejscu

poniedziałek, 16 lipca 2018, 13:48
13-15 lipca miasto Zgorzelec i hala sportowa PGE Turów Arena gościła najlepszych brydżystów z całej Polski. Wszystko to za sprawą Turnieju Trzech Granic w brydżu sportowym.
DP Tria(dua)thlon Zgorzelec 2018 - zdjęcie nr 127

To było ekstremalne wyzwanie!

poniedziałek, 16 lipca 2018, 11:27
Daniel Jakimiuk wygrał DP Triathlon Zgorzelec 2018 na dystansie olimpijskim. Zawodnik ze Szklarskiej Poręby pokonał trasę w 2 godziny 1 minutę i 50 sekund. Na dystansie sprint triumfował Grzegorz Wojtczak z czasem 1 godziny 2 minut i 49 sekund.
To już V edycja Turnieju Trzech Granic w brydżu sportowym

Turniej Trzech Granic w brydżu sportowym

środa, 11 lipca 2018, 10:46
W dniach 13 – 15 lipca w Zgorzelcu odbędzie się V edycja Turnieju Trzech Granic w brydżu sportowym, w ramach którego odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Polski oraz Grand Prix Polski Par!
Triathlon Zgorzelec 2017 - zdjęcie nr 106

DP Triathlon Zgorzelec bez pływania

wtorek, 10 lipca 2018, 11:27
DP Triathlon Zgorzelec w 2018 r., został z konieczności szosowym duathlonem. Zmiana została podyktowana wykryciem cerkarii w Berzdorfer See, gdzie miał odbyć się etap pływacki.
Oto najlepsi sportowcy i trenerzy w mieście!

Najlepsi sportowcy oraz trenerzy nagrodzeni

poniedziałek, 25 czerwca 2018, 09:59
Lekkoatleci, koszykarze, fighterzy, bokserzy, teakwondziści, biegacze, pływacy oraz ich trenerzy. Łącznie 59 sportowców odebrało nagrody i wyróżnienia od Burmistrza Miasta Zgorzelec, który podziękował im w ten sposób za ciężką pracę i sportowe osiągnięcia.