NaStyku.pl

Mistrzostwa Twardzieli! Trwają zapisy

1 maja 2018 roku wystartuje Bieg Twardziela oraz Bieg Małego Twardziela. To już siódma edycja zwodów, które odbywają się na Arenie Motocross w Bogatyni. Właśnie ruszyły zapisy!
Zastanawiasz się czy Bieg Twardziela jest dla Ciebie? Szkoda czasu na rozmyślanie! Trzeba działać!
Zastanawiasz się czy Bieg Twardziela jest dla Ciebie? Szkoda czasu na rozmyślanie! Trzeba działać!

Impreza jest skierowana do wszystkich grup wiekowych – od przedszkolaka do seniora. W biegu mogą wziąć udział zarówno amatorzy jak i osoby mające więcej styczności ze sportem. Bieg główny odbędzie się na dystansie około 10 km, na którym będzie do pokonania 60 przeszkód, natomiast bieg dla dzieci zostanie rozegrany na dystansie około 1 km, na którym zlokalizowanie zostanie 15 przeszkód.

Pakiet startowy przewiduje techniczne koszulki lub worki z limitowanej edycji, opaski i inne gadżety od sponsorów oraz posiłek. Ponadto, każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Zapisy już ruszyły! Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji, regulamin oraz zapisy są dostępne na stronie internetowej www.biegtwardziela.pl lub pod nr tel.: 691 731 392.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UKS Warrior Zgorzelec

Medalowy start w Bautzen

Sport
piątek, 22 marca 2019, 10:21
Pracowity weekend mają za sobą sportowcy UKS Warrior Zgorzelec. Nasz utytułowany senior wystartował Pucharze Świata, a kadeci i młodzieżowiec w 21. Oberlausitz-Cup.

Zobacz również