NaStyku.pl

Brąz Miłosza Fedorca w Mistrzostwach Polski Juniorów taekwondo olimpijskiego

Kolejny świetny start zanotował zawodnik UKS Warrior Zgorzelec. Miłosz Fedorec wywalczył III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów taekwondo olimpijskiego.
fot. UKS Warrior Zgorzelec
fot. UKS Warrior Zgorzelec

Miłosz po raz pierwszy wystartował w imprezie mistrzowskiej w wadze open. W eliminacjach wygrał zdecydowanie dwie walki, a w półfinale uległ bardziej doświadczonemu rywalowi z Olsztyna. Był to ostatni start naszych sportowców przed wakacjami. Tuż po zakończeniu roku szkolnego zawodnicy klub będą uczestniczyć w zgrupowaniu szkoleniowym w Jarosławcu.

Przygotowanie oraz udział zawodnika UKS Warrior w Mistrzostwach Polski Juniorów był możliwy dzięki dotacji Gminy Miejskiej Zgorzelec.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UKS Energetyk

Zgorzelec: Zawodnicy UKS Energetyk z zdobyli medale

Sport
czwartek, 11 kwietnia 2024, 11:01
5 i 6 kwietnia 2024 r. w Lubaniu odbyły się XV “Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Lubań”. W dwudniowych zawodach wzięło ponad 300 zawodników z 21 klubów.

Zobacz również