NaStyku.pl

UKS Energetyk w Nowej Rudzie

15 i 16 marca 2024 w Nowej Rudzie odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 i 13 lat.
fot. UKS Energetyk
fot. UKS Energetyk

W dwudniowej rywalizacji startowało 20 klubów oraz 240 zawodników i zawodniczek z województwa dolnośląskiego oraz lubuskiego.

UKS ENERGETYK reprezentowali: Julia Skoczylas, Liliana Fikowska, Alicja Panfil, Joanna Wojdak oraz Wojciech Szalaty.

Tym razem reprezentanci UKS Energetyk z zawodów wrócili bez medalu, ale z wartościowymi wynikami. 15 nowych rekordów życiowych oraz cenne doświadczenie w startach w zawodach rangi mistrzostw wojewódzkich oznacza, że zawody można zaliczyć do udanych. Najbliżej podium była Julia Skoczylas, która w wyścigu na dystansie 100 m st. grzbietowym (1:23,23) zajęła 6. miejsce.

Były to niezwykle wymagające zawody, trudne technicznie konkurencje i długie dystanse.

Kolejny sprawdzian dla naszych pływaków już 23 marca na zgorzeleckiej pływalni Centrum Sportowo Rekreacyjnego. Wtedy rozpocznie się druga edycja XXII Powiatowej Ligi Pływackiej. Serdecznie zapraszamy na trybuny do kibicowania i wsparcia wszystkich uczestników rywalizacji.

Dziękujemy zawodnikom UKS ENERGETYK za zaangażowanie i poświęcenie, jakie wkładają w codzienne treningi.

Dziękujemy za wsparcie Miastu Zgorzelec, Starostwu Powiatowemu oraz Gminie Zgorzelec.

Ogromne podziękowania należą się również wszystkim sympatykom pływania i rodzicom zawodników UKS ENERGETYK Zgorzelec – podkreśla trener Łukasz Kondracki.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również