NaStyku.pl

Ojcowie Chrzestni już dostępni online!

Pełnometrażowy film dokumentalny o awansie Turowa Zgorzelec do ekstraklasy jest już dostępny w sieci! Od teraz każdy z nas może w zaciszu domowym odbyć wyjątkową podróż w koszykarską przeszłość.
Seans filmu dokumentalnego pt. Ojcowie Chrzestni / fot. Jacek Rydecki
Seans filmu dokumentalnego pt. Ojcowie Chrzestni / fot. Jacek Rydecki

Na stronie https://emocje.tv/vod/1134/ojcowie-chrzestni po zalogowaniu się (lub założeniu nowego konta) można już zakupić 3-dniowy dostęp do filmu pt. „Ojcowie Chrzestni” za 15 zł.

Dochód ze sprzedaży kodów na seans online zostanie, tak jak w przypadku emisji stacjonarnej, przekazany na rzecz dalszego leczenia i rehabilitacji Gabrieli Bujak z Sieniawki - podopiecznej Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Zobacz oficjalny trailer 

 

Twórcy „Ojców Chrzestnych” - Michał Bajda, Bartosz Seń i Krystian Zubkiewicz - życzą udanego seansu!

Honorowy Patronat nad filmem „Ojcowie Chrzestni” objął Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz.

Partnerami filmu są: Max Energy, PBWI Secundo Fors i Insbud. Partnerami oficjalnej premiery zostali Krombud oraz Ristorante & Pizzeria Espresso.

Organizację premiery wsparli również: Gmina Zgorzelec, Casa Nova Pizza Pasta Manufactura, Landskron Görlitz, MTMS Marek Andrysz i Real Touch.

Zobacz relację z uroczystej premiery

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

UKS Energetyk na zawodach w Legnicy

UKS Energetyk na zawodach w Legnicy

Sport
czwartek, 26 listopada 2020, 08:22
21 listopada br. na legnickiej pływalni odbyły się XVII Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego. W reżimie sanitarnym i według obowiązujących przepisów udział wzięło 250 zawodników z 24 klubów.

Zobacz również