NaStyku.pl

Wierzbicki vs Pławecki. Zobacz zapowiedź walk

Łukasz Pławecki (20-14-1) jest rywalem Wojciecha Wierzbickiego (13-3) w walce o pas mistrzowski w formule K-1 w kategorii wagowej do 77 kg. Do pojedynku dojdzie w ramach jednej z walk wieczoru FEN 21 - 25 maja we Wrocławiu.
Wierzbicki vs Pławecki
Wierzbicki vs Pławecki

Wojciech Wierzbicki w 2014 roku pokonał Włocha Andreę Andrenacciego i od tego czasu dzierży tytuł zawodowego mistrza Europy WAKO-PRO Low-Kick -75 kg. Podopieczny Krzysztofa Szyrmy jest także aktualnym zawodowym mistrzem Polski PZKB. Jego głównym celem jest teraz odzyskanie pasa federacji FEN, który utracił po kontrowersyjnej przegranej z Pawłem Biszczakiem w styczniu 2017 roku.

Jego rywalem w walce o pas mistrzowski federacji Fight Exclusive Night w kategorii wagowej do 77 kg będzie pochodzący z Nowego Sącza Łukasz Pławecki, który ma na swoim koncie występ w cenionej, holenderskiej organizacji Glory. To będzie jego debiut w federacji FEN. Zawodnik ma na swoim koncie aż 35 pojedynków. W 2017 roku stoczył 5 walk, z czego 3 ostatnie wygrał. W ciągu niespełna 2 miesięcy zdobył 2 pasy, w tym jeden kanadyjskiej organizacji Maximum Fighting Championship.

Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego traileru wideo zapowiadającego ten pojedynek.

Youtube: FEN

Całą galę będzie można zobaczyć na żywo w telewizji Polsat Sport.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

materiały prasowe Urzędu Miasta Zgorzelec

Wicemistrz olimpijski w Zgorzelcu!

Sport
piątek, 19 października 2018, 09:43
18.10 Szkołę Podstawową nr 5 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgorzelcu odwiedził wybitny polski sportowiec Józef Tracz, trzykrotny medalista olimpijski w zapasach w stylu klasycznym, trzykrotny wicemistrz świata oraz dziewięciokrotny mistrz Polski.
Trwają zapisy na 13. Bieg przy Pochodniach Mostami Europa - Miasta

13. Bieg przy Pochodniach Mostami Europa - Miasta

Sport
czwartek, 18 października 2018, 09:07
Zapraszamy na bieg w Parku Mostów - 13. Bieg przy Pochodniach Mostami Europamiasta Görlitz – Zgorzelec im. Heinza Andersa, który odbędzie się 26 października 2018 r. (piątek).

Zobacz również

Mistrzostwa Polski Seniorów rozegrano w miniony weekend w Bornym Sulinowo (fot. UKS Warrior Zgorzelec)
Sport
piątek, 12 października 2018, 09:07

Mamy wicemistrza Polski!

Filip Olszak wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów taekwondo olimpijskiego....