NaStyku.pl

Zgorzelecki Cykl Biegowy 4 Pory Roku 2024 – start!

Zgorzelecka grupa biegowa EDI Team już po raz 10! zaprasza osoby biegające do wzięcia udziału w cyklicznym biegu 4 Pory Roku na dystansie 5000m, który jest rozgrywany na tartanie stadionu przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu. Pierwszy bieg już 24 marca 2024.
fot. Edi Team
fot. Edi Team

Najbliższy wiosenny termin to niedziela 24 marca 2024 roku (godz. 17:00).

Kolejne tegoroczne terminy biegowych spotkań to:

  • Lato – 30 czerwca 2024 (19:30)
  • Jesień – 22 września 2024 (17:00)
  • Zima – 29 grudnia 2024 (14:00)

Znacie zasady 4 Pór Roku – w imprezie biegowej rywalizujemy cztery razy w roku, co 3 miesiące. Zasady samej rywalizacji są niezmienne od początku cyklu, czyli od 2015 roku. Uczestnicy biegów startują w czterech grupach, do wyboru mamy biegi: dla dzieci, dla amatorów (wyniki powyżej 23′ / 5km), dla średniozaawansowanych (wyniki w granicach 19′-23′ / 5km) oraz Bieg Elity (kobiety i mężczyźni poniżej 19′ / 5km). Wyniki uzyskane na mecie przeliczamy na punkty wg specjalnie opracowanych tabel, które uwzględniają wiek i płeć osoby startującej. Uczestnikiem może być każdy, bez względu na poziom sportowy. Start w całym cyklu jest bezpłatny. Biegi odbywają się bez względu na pogodę.

Pełny regulamin biegu na stronie editeam.pl

Cały cykl odbywa się od 10 sezonów pod patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelca i jest aktywnie wspierany przez Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Zgorzelcu.

Zapraszamy w imieniu Biegowego Stowarzyszenia EDI Team Zgorzelec oraz naszych partnerów.

4 Pory Roku – Zgorzelecki Cykl Biegowy 2024 – sezon 10 – zadanie publiczne współfinansowane ze środków budżetu Miasta Zgorzelec (Gmina Miejska Zgorzelec).

 

Informacja specjalna!

Tegoroczny cykl jest jubileuszowy, bo rozgrywany po raz 10 i zarazem …… OSTATNI !! Nie, nie rezygnujemy z organizacji imprez dla mieszkańców naszego miasta oraz naszego regionu. W planach mamy nowy, ciekawy projekt, który ujawnimy pod koniec tego roku.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również