NaStyku.pl

Water Jam Witka - Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych

W dniach 24-26 sierpnia na terenie Stanicy Żeglarskiej KS Turów w Ręczynie (koło Zgorzelca) odbędzie się Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych "Water Jam Witka".
To będzie nie lada gratka dla sympatyków sportów wodnych!
To będzie nie lada gratka dla sympatyków sportów wodnych!

Głównym celem imprezy jest popularyzacja sportów wodnych wśród mieszkańców Dolnego Śląska poprzez możliwość udziału w atrakcjach takich jak pływanie na:

  • nartach wodnych,
  • wakeboardzie,
  • kneeboardzie,
  • skimboardzie,
  • kilkuosobowej platformie,
  • parasailu,
  • łodziach żaglowych. Dodatkową dyscypliną na lądzie będzie trickboard.

Poprzednie edycje imprezy Water Jam okazały się dużym sukcesem o czym świadczy coraz większa frekwencja wśród uczestników. Doświadczenie zdobyte podczas minionych edycji tej imprezy utwierdza nas w przekonaniu, że różnorodność dyscyplin sportowych jest tym, co czyni to wydarzenie wyjątkowym. Zapraszamy wszystkich wielbicieli wodnego szaleństwa do wspólnej zabawy podczas Dolnośląskiego Festiwalu Sportów Wodnych "Water Jam Witka" - zapraszają organizatorzy.

Water Jam Witka to już trzecia impreza promująca sporty wodne w ramach programu "Dolnośląski Rok Rzeki Odry - 2018". Pozostałe Water Jamy odbyły się w Jaworze oraz w Kunicach.

Organizatorem imprezy jest Klub Sportów Wodnych Farwater z Jawora, przy wsparciu: Dolnego Śląska, Patenty Motorowodne.pl, Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

 Od 24 sierpnia od godz. 14.00 do 26 sierpnia do godz. 16.00, Stanica Żeglarska KS Turów w Ręczynie

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

materiały prasowe Urzędu Miasta Zgorzelec

Wicemistrz olimpijski w Zgorzelcu!

Sport
piątek, 19 października 2018, 09:43
18.10 Szkołę Podstawową nr 5 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgorzelcu odwiedził wybitny polski sportowiec Józef Tracz, trzykrotny medalista olimpijski w zapasach w stylu klasycznym, trzykrotny wicemistrz świata oraz dziewięciokrotny mistrz Polski.
Trwają zapisy na 13. Bieg przy Pochodniach Mostami Europa - Miasta

13. Bieg przy Pochodniach Mostami Europa - Miasta

Sport
czwartek, 18 października 2018, 09:07
Zapraszamy na bieg w Parku Mostów - 13. Bieg przy Pochodniach Mostami Europamiasta Görlitz – Zgorzelec im. Heinza Andersa, który odbędzie się 26 października 2018 r. (piątek).

Zobacz również

Mistrzostwa Polski Seniorów rozegrano w miniony weekend w Bornym Sulinowo (fot. UKS Warrior Zgorzelec)
Sport
piątek, 12 października 2018, 09:07

Mamy wicemistrza Polski!

Filip Olszak wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów taekwondo olimpijskiego....