NaStyku.pl

Water Jam Witka - Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych

W dniach 24-26 sierpnia na terenie Stanicy Żeglarskiej KS Turów w Ręczynie (koło Zgorzelca) odbędzie się Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych "Water Jam Witka".
To będzie nie lada gratka dla sympatyków sportów wodnych!
To będzie nie lada gratka dla sympatyków sportów wodnych!

Głównym celem imprezy jest popularyzacja sportów wodnych wśród mieszkańców Dolnego Śląska poprzez możliwość udziału w atrakcjach takich jak pływanie na:

  • nartach wodnych,
  • wakeboardzie,
  • kneeboardzie,
  • skimboardzie,
  • kilkuosobowej platformie,
  • parasailu,
  • łodziach żaglowych. Dodatkową dyscypliną na lądzie będzie trickboard.

Poprzednie edycje imprezy Water Jam okazały się dużym sukcesem o czym świadczy coraz większa frekwencja wśród uczestników. Doświadczenie zdobyte podczas minionych edycji tej imprezy utwierdza nas w przekonaniu, że różnorodność dyscyplin sportowych jest tym, co czyni to wydarzenie wyjątkowym. Zapraszamy wszystkich wielbicieli wodnego szaleństwa do wspólnej zabawy podczas Dolnośląskiego Festiwalu Sportów Wodnych "Water Jam Witka" - zapraszają organizatorzy.

Water Jam Witka to już trzecia impreza promująca sporty wodne w ramach programu "Dolnośląski Rok Rzeki Odry - 2018". Pozostałe Water Jamy odbyły się w Jaworze oraz w Kunicach.

Organizatorem imprezy jest Klub Sportów Wodnych Farwater z Jawora, przy wsparciu: Dolnego Śląska, Patenty Motorowodne.pl, Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

 Od 24 sierpnia od godz. 14.00 do 26 sierpnia do godz. 16.00, Stanica Żeglarska KS Turów w Ręczynie

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

MKS OSA podsumowała zakończony sezon

„Osa” podsumowała sezon

Sport
poniedziałek, 10 grudnia 2018, 16:07
Wiecie, dlaczego „Osa”? Bo jej zawodniczki i zawodnicy mieli „żądlić” rywali wynikami osiąganymi na bieżniach, skoczniach i rzutniach. Minęło 58 lat i wciąż tak właśnie jest!
Wejścia na mecze spółki Turów znów są odpłatne

Turów za dychę

Sport
czwartek, 06 grudnia 2018, 14:40
Spółka akcyjna Turów Fundacji Wspierania Inicjatyw Lokalnych z Ręczyna zaprasza kibiców na weekendowy dwumecz. Promocja w postaci darmowego wejścia na halę dobiegła już jednak końca i za kibicowanie w piątek oraz sobotę trzeba zapłacić po dysze od głowy.

Zobacz również

fot. Citronex UKS Basket Zgorzelec
Sport
czwartek, 15 listopada 2018, 09:10

Udany rewanż w Jeleniej Górze

Trwa zwycięski pochód koszykarek II-ligowego Citronexu UKS Basket Zgorzelec....
Galę organizuje Klub Sportowy Karpiński -Boks ze Zgorzelca we współpracy z Aleksandrem Delijewskim (materiały prasowe)
Sport
czwartek, 08 listopada 2018, 10:04

Boks wraca do Zgorzelca

1 grudnia o godz 18:00, hala PGE Turów Arena w...