NaStyku.pl

Mistrzostwa Twardzieli! Trwają zapisy

1 maja 2018 roku wystartuje Bieg Twardziela oraz Bieg Małego Twardziela. To już siódma edycja zwodów, które odbywają się na Arenie Motocross w Bogatyni. Właśnie ruszyły zapisy!
Zastanawiasz się czy Bieg Twardziela jest dla Ciebie? Szkoda czasu na rozmyślanie! Trzeba działać!
Zastanawiasz się czy Bieg Twardziela jest dla Ciebie? Szkoda czasu na rozmyślanie! Trzeba działać!

Impreza jest skierowana do wszystkich grup wiekowych – od przedszkolaka do seniora. W biegu mogą wziąć udział zarówno amatorzy jak i osoby mające więcej styczności ze sportem. Bieg główny odbędzie się na dystansie około 10 km, na którym będzie do pokonania 60 przeszkód, natomiast bieg dla dzieci zostanie rozegrany na dystansie około 1 km, na którym zlokalizowanie zostanie 15 przeszkód.

Pakiet startowy przewiduje techniczne koszulki lub worki z limitowanej edycji, opaski i inne gadżety od sponsorów oraz posiłek. Ponadto, każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Zapisy już ruszyły! Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji, regulamin oraz zapisy są dostępne na stronie internetowej www.biegtwardziela.pl lub pod nr tel.: 691 731 392.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Turów vs Polfarma

Przełamana zła passa

Sport
poniedziałek, 19 marca 2018, 10:42
W niedzielę, 18 marca, PGE Turów Zgorzelec pewnie pokonał we własnej hali Polfarmę Starogard Gdański. "Czarno zieloni " wygrali 88-76, naszym liderem był Stefan Balmazović, autor 21 "oczek".

Zobacz również

Dąbrowa Górnicza vs PGE Turów Zgorzelec
Sport
czwartek, 15 marca 2018, 11:33

Upokorzenie w Dąbrowie

W środowym spotkaniu 24. kolejki EBL PGE Turów Zgorzelec był...