NaStyku.pl

Mistrzostwa Twardzieli! Trwają zapisy

1 maja 2018 roku wystartuje Bieg Twardziela oraz Bieg Małego Twardziela. To już siódma edycja zwodów, które odbywają się na Arenie Motocross w Bogatyni. Właśnie ruszyły zapisy!
Zastanawiasz się czy Bieg Twardziela jest dla Ciebie? Szkoda czasu na rozmyślanie! Trzeba działać!
Zastanawiasz się czy Bieg Twardziela jest dla Ciebie? Szkoda czasu na rozmyślanie! Trzeba działać!

Impreza jest skierowana do wszystkich grup wiekowych – od przedszkolaka do seniora. W biegu mogą wziąć udział zarówno amatorzy jak i osoby mające więcej styczności ze sportem. Bieg główny odbędzie się na dystansie około 10 km, na którym będzie do pokonania 60 przeszkód, natomiast bieg dla dzieci zostanie rozegrany na dystansie około 1 km, na którym zlokalizowanie zostanie 15 przeszkód.

Pakiet startowy przewiduje techniczne koszulki lub worki z limitowanej edycji, opaski i inne gadżety od sponsorów oraz posiłek. Ponadto, każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Zapisy już ruszyły! Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji, regulamin oraz zapisy są dostępne na stronie internetowej www.biegtwardziela.pl lub pod nr tel.: 691 731 392.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

MKS OSA podsumowała zakończony sezon

„Osa” podsumowała sezon

Sport
poniedziałek, 10 grudnia 2018, 16:07
Wiecie, dlaczego „Osa”? Bo jej zawodniczki i zawodnicy mieli „żądlić” rywali wynikami osiąganymi na bieżniach, skoczniach i rzutniach. Minęło 58 lat i wciąż tak właśnie jest!
Wejścia na mecze spółki Turów znów są odpłatne

Turów za dychę

Sport
czwartek, 06 grudnia 2018, 14:40
Spółka akcyjna Turów Fundacji Wspierania Inicjatyw Lokalnych z Ręczyna zaprasza kibiców na weekendowy dwumecz. Promocja w postaci darmowego wejścia na halę dobiegła już jednak końca i za kibicowanie w piątek oraz sobotę trzeba zapłacić po dysze od głowy.

Zobacz również

fot. Citronex UKS Basket Zgorzelec
Sport
czwartek, 15 listopada 2018, 09:10

Udany rewanż w Jeleniej Górze

Trwa zwycięski pochód koszykarek II-ligowego Citronexu UKS Basket Zgorzelec....
Galę organizuje Klub Sportowy Karpiński -Boks ze Zgorzelca we współpracy z Aleksandrem Delijewskim (materiały prasowe)
Sport
czwartek, 08 listopada 2018, 10:04

Boks wraca do Zgorzelca

1 grudnia o godz 18:00, hala PGE Turów Arena w...