NaStyku.pl

Zostań ambasadorem marki Mactronic i zgarnij 10 tys. zł!

Tego jeszcze nie było! Mactronic szuka ambasadorów marki i oferuje 10 tys. zł na realizację sportowego celu? Wchodzisz w to? Dajemy słowo, że warto!
Mactronic - zostań ambasadorem marki!
Mactronic - zostań ambasadorem marki!

Zostań twarzą marki Mactronic

Marzysz o starcie w ultramaratonie? Twoją pasją są biegi górskie? Planujesz udział w wielodniowym rajdzie rowerowym? Przygotowujesz się do triathlonu, aquathlonu, cross triathlonu? A może chcesz przejść przez cały kontynent albo sprawdzić się w biegu z przeszkodami? Co Ci chodzi po głowie? Jaki jest Twój sportowy cel?

Cokolwiek planujesz, to podziel się tym z innymi… Ale uważaj na marzenia, bo one naprawdę mogą się spełnić! A w ich realizacji może pomóc Ci Marctronic, który szuka ambasadorów marki i co najważniejsze ofertuje 10 tys. zł na realizację swojego sportowego celu! Ty decydujesz na co wydasz pieniądze!

Mactronic stawia na Ciebie!

Jesteś zawodowym sportowcem? Amatorem? A może influencerem, który chce poddać sprzęt firmy wymagającym testom? Nieważne. Wszyscy mają równe szanse! Wejdź na stronę internetową: https://ambasadorzy.mactronic.pl/, zapoznaj się z regulaminem i wypełnij formularz. Opisz swoją osobę lub projekt (cel), który zamierzasz zrealizować dzięki wsparciu Mactronic.

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze najciekawsze trzy, które przejdą do finału (II etap konkursu). A tu już wszystko zależeć będzie od internautów! Ambasadorem marki zostanie sportowiec, który uzyska największą liczbę głosów! A później… Później to już tylko realizacja sportowych marzeń!

Wchodzisz w to?

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

UKS Warrior Zgorzelec

UKS Warrior wśród najlepszych na Dolnym Śląsku!

Sport
wtorek, 17 marca 2020, 09:21
Już po raz dziewiąty zgorzelecki klub taekwondo został nagrodzony przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. W całym regionie wyróżniono tylko 77 klubów sportowych.
Projekt medalu dwustronnego

Rajdy rowerowe w Gminie Węgliniec 2020

Sport
piątek, 14 lutego 2020, 08:32
Miłośnicy turystyki rowerowej! Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Was na cztery rajdy rowerowe organizowane na terenie Gminy Węgliniec w roku 2020.

Zobacz również