NaStyku.pl

Zgorzelec: Uczniowie Górnika zostali Mistrzami Dolnego Śląska

Wczorajszy dzień (13.12.2022) okazał się bardzo szczęśliwy dla drużyny koszykarzy 3×3 chłopców ze zgorzeleckiego Górnika.
fot. ZSZiL Zgorzelec
fot. ZSZiL Zgorzelec

We wrocławskiej hali WKK Sport Center zawodnicy z ZSZiL Zgorzelec pokonali wszystkich mistrzów stref (wrocławskiej, wałbrzyskiej i legnickiej), dzięki czemu zostali Mistrzami Dolnego Śląska w tej nowej, ale dynamicznie rozwijającej się dyscyplinie sportowej.

Uczniowie z Górnika: Dawid Stępień, Piotr Rydarowicz, Patryk Liniewicz oraz Igor Skowroński byli jedynymi reprezentantami naszego regionu w tych zawodach. Pozostałe 5  zespołów dziewcząt i chłopców reprezentujących strefę jeleniogórską to szkoły z Jeleniej Góry.

Ten udany wyjazd był możliwy, bo w pełni sfinalizowany przez firmę VIP Car Pana Mariusza Skowrońskiego, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Wyniki spotkań:
ZSZiL Zgorzelec – GIMBASKET Wrocław 11 : 9
ZSZiL Zgorzelec – Liceum Społeczne Kłodzko 17 : 16
ZSZiL Zgorzelec – I LO Głogów 21 : 2

fot. ZSZiL Zgorzelec (3)

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. DIDA Sport

Podsumowanie XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu

Sport
środa, 21 lutego 2024, 09:29
Mistrz kończy rozgrywki z kompletem zwycięstw, a Unital obronił miejsce na podium. W sobotę 17.02.2024r. zakończyliśmy rozgrywki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.
fot. Kick-Fighter Zgorzelec

Sukcesy medalowe Kick-Fighter Zgorzelec

Sport
poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:15
Podczas Pucharu DFN – Ogólnopolskich Mistrzostw Województwa Pomorskiego w kickboxingu, które odbył się w miniony weekend, zawodnicy Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale.

Zobacz również