NaStyku.pl

Zgorzelec: Ruszyły zapisy na XXI zawody jeździeckie

Już 20 sierpnia wielkie jeździeckie święto. Klub Jeździecki “NA KOŃ” w Łagowie serdecznie zaprasza zawodników oraz kibiców do wzięcia udziału w Zawodach Jeździeckich w Skokach przez Przeszkody pod Patronatem Trzech Dżentelmenów.
fot. Organizator
fot. Organizator

XXI edycja tej imprezy odbędzie się na placu przy Leroy Merlin oraz przy lodowisku ŁOŚ w Łagowie, start o godzinie 09:00. Uczestnicy rywalizować będą o prestiżowe trofea, takie jak Puchar Starosty Zgorzeleckiego, Puchar Wójta Gminy Zgorzelec oraz Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Jest to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga wielu znakomitych jeźdźców zarówno z kraju jak i z zagranicy. Zapisy na zawody już ruszyły. Organizator przewidział 12 konkursów o zróżnicowanej trudności, wysokość przeszkód w przedziale od 40 cm do 125 cm. Oprócz konkursów towarzyskich dla najmłodszych, rozegrane zostaną konkursy regionalne oraz najbardziej trzymający w napięciu konkurs DERBY. To doskonała okazja dla jeźdźców, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć cenne nagrody. Zgłoszenia można dokonać wyłącznie w formie elektronicznej na stronie livejumping.com do dnia 13.08.2023 r. do godziny 23:59.

Dla publiczności, jak co roku zaplanowano mnóstwo atrakcji:

  • przejażdżki na kucykach,
  • wystawa maszyn rolniczych
  • strefa zabaw dla najmłodszych
  • stoiska grillowe
  • jeździecki pchli targ

Kiedy: niedziela, 20 sierpnia, start o godzinie 09:00
Gdzie: plac przy Leroy Merlin oraz przy lodowisku ŁOŚ w Łagowie

Zapraszamy do rywalizacji i kibicowania!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. DIDA Sport

Podsumowanie XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu

Sport
środa, 21 lutego 2024, 09:29
Mistrz kończy rozgrywki z kompletem zwycięstw, a Unital obronił miejsce na podium. W sobotę 17.02.2024r. zakończyliśmy rozgrywki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.
fot. Kick-Fighter Zgorzelec

Sukcesy medalowe Kick-Fighter Zgorzelec

Sport
poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:15
Podczas Pucharu DFN – Ogólnopolskich Mistrzostw Województwa Pomorskiego w kickboxingu, które odbył się w miniony weekend, zawodnicy Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale.

Zobacz również