NaStyku.pl

Zawidów: Mateusz Rebejko, wychowane MKS OSA Zgorzelec powołany do reprezentacji Polski

Mateusz Rebejko, mieszkaniec Zawidowa i wychowanek MKS "Osa" Zgorzelec został w ostatnich dniach powołany do reprezentacji Polski.
fot. MKS OSA Zgorzelec
fot. MKS OSA Zgorzelec

Młody mieszkaniec Zawidowa i wychowanek MKS "Osa" Zgorzelec, Mateusz Rebejko, został w ostatnich dniach powołany do reprezentacji Polski U18 na międzynarodowy mecz lekkoatletyczny Polska-Czechy-Węgry-Słowacja-Słowenia.

W miejscowości Ptuj (Słowenia) wywalczył trzecie miejsce w skoku wzwyż i osiągnął nowy rekord życiowy: 204 cm! Serdecznie gratulujemy!
 

 

fot. MKS OSA Zgorzelec (2)

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. DIDA Sport

Podsumowanie XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu

Sport
środa, 21 lutego 2024, 09:29
Mistrz kończy rozgrywki z kompletem zwycięstw, a Unital obronił miejsce na podium. W sobotę 17.02.2024r. zakończyliśmy rozgrywki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.
fot. Kick-Fighter Zgorzelec

Sukcesy medalowe Kick-Fighter Zgorzelec

Sport
poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:15
Podczas Pucharu DFN – Ogólnopolskich Mistrzostw Województwa Pomorskiego w kickboxingu, które odbył się w miniony weekend, zawodnicy Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale.

Zobacz również