NaStyku.pl

Zapraszamy na XXI Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody

Już w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia, wielkie jeździeckie święto! Klub Jeździecki “NA KOŃ” w Łagowie serdecznie zaprasza do kibicowania podczas XXI Zawodów Jeździeckich w Skokach przez Przeszkody pod Patronatem Trzech Dżentelmenów.
fot. Organizator
fot. Organizator

Impreza odbędzie się na placu przy Leroy Merlin oraz przy lodowisku ŁOŚ w Łagowie, start o godzinie 09:00. Uczestnicy rywalizować będą o prestiżowe trofea, takie jak Puchar Starosty Zgorzeleckiego, Puchar Wójta Gminy Zgorzelec oraz Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Jest to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga wielu znakomitych jeźdźców zarówno z kraju jak i z zagranicy. W programie przewidziano łącznie 12 konkursów, w tym emocjonujące DERBY, które zapewne dostarczą niezapomnianych wrażeń!

Dla publiczności, jak co roku zaplanowano mnóstwo atrakcji:

  • przejażdżki na kucykach,
  • wystawa maszyn rolniczych
  • strefa zabaw dla najmłodszych
  • stoiska grillowe
  • jeździecki pchli targ

Kiedy: niedziela, 20 sierpnia, start o godzinie 09:00
Gdzie: plac przy Leroy Merlin oraz przy lodowisku ŁOŚ w Łagowie

Zapraszamy do kibicowania!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również