NaStyku.pl

Zapraszamy na Rodzinny Rajd Nordic Walking w Ręczynie

W sobotę, 12 sierpnia, na Przystani Żeglarskiej KS Turów w Ręczynie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Rodzinny Rajd Nordic Walking. Zapraszamy na inaugurację Dolnośląskiego Festiwalu Nordic Walking nad Zalewem Witka.
fot. Organizator
fot. Organizator

Rajd w Ręczynie jest pierwszym z cyklu Rodzinnych Rajdów Nordic Walking. Celem całego festiwalu jest promocja zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej.  

Planowane są różne trasy marszu Nordic Walking o długości 2,5 km, 5 km i 10 km, dostępne dla wszystkich bez względu na wiek. Trasa przebiega przez malownicze tereny z widokiem na góry, przechodząc obok pól, jeziora, strumyków a nawet zahaczając o Czechy!

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 11:30 dla marszu na 10 km i o godzinie 12:00 dla tras na 2,5 i 5 km. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą marsz, otrzymają pamiątkowe medale, a także wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród sportowych.

Zapraszamy do udziału i wspólnego odkrywania piękna Dolnego Śląska w atmosferze rekreacji i dobrej zabawy!

Limit uczestników – 500 osób. Zapisy kończą się na 2 dni przed imprezą w danej edycji.

Zapisy online: DFNW Ręczyn lub w Biurze Zawodów na miejscu – w godzinach od 10.00 do 11.40. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UKS Energetyk

Zgorzelec: Zawodnicy UKS Energetyk z zdobyli medale

Sport
czwartek, 11 kwietnia 2024, 11:01
5 i 6 kwietnia 2024 r. w Lubaniu odbyły się XV “Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Lubań”. W dwudniowych zawodach wzięło ponad 300 zawodników z 21 klubów.
fot. Miasto Zgorzelec

Szkolny Klub Sportowy w SP2 i SP5

Sport
środa, 03 kwietnia 2024, 07:42
W 2024 roku na terenie Gminy Miejskiej Zgorzelec realizowany jest projekt „Szkolny Klub Sportowy” finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zobacz również