NaStyku.pl

Zapraszamy na Jesienny bieg 4 Pory Roku 2023

To już trzeci bieg w ramach 9. edycji cyklu „4 pory roku” o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Zgorzelecka grupa biegowa EDI Team zaprasza na jesienny bieg na dystansie 5000m, na stadionie przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu.
fot. Organizator
fot. Organizator

W imprezie biegowej rywalizujemy cztery raz w roku. Biegi rozgrywane są pod koniec każdego kwartału. Najbliższy start to bieg jesienny: 24 września, godzina 17:00. Start w całym cyklu jest bezpłatny.

Przypominamy: Uczestnicy startują w trzech grupach: amatorzy, średniozaawansowani i elita. Zasady rywalizacji nie są typowe. Czas uzyskany na mecie przeliczamy na punkty wg specjalnie opracowanych tabel. Oprócz rywalizacji indywidualnej przeprowadzamy także konfrontacje drużyn, które mogą składać się z 2-3 osób.

„4 pory roku” to także biegi dla dzieci-  bez pomiaru czasu, bez rywalizacji, po prostu dla zabawy.

Zainteresowanych zapraszamy po szczegóły na stronę internetową organizatora.

4 PORY ROKU – regulamin

Wydarzenie objęte patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec. Organizatora aktywnie wspiera Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Zgorzelcu.

Partnerzy cyklu: MONTEX Polska, Carrefour Zgorzelec, Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą UM w Zgorzelcu, dziennik www.zgorzelec.info

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków budżetu Miasta Zgorzelec (Gmina Miejska Zgorzelec).

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UKS Energetyk

Udane starty pływaków na Zimowych Mistrzostwach Dolnego Śląska

Sport
środa, 22 listopada 2023, 10:42
16-18 listopada w Nowej Rudzie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Pływaniu. W trzydniowej rywalizacji wzięło udział 30 klubów i 600 zawodników. Bardzo dobre starty zanotowali wszyscy zgorzeleccy zawodnicy.

Zobacz również

Brawo! Po sześciu meczach nasi na szczycie tabeli
Sport
sobota, 28 października 2023, 11:20

Turów wciąż niepokonany

Dziś (sobota 28.10) czarno-zieloni grają w Zielonej Górze. Nie wiemy...