NaStyku.pl

Za nami III kolejka Zgorzeleckiej Ligii Futsalu

Unital i FB Solid Natronic z kompletem punktów, mecz Ad Bud Design z Amigos Fc nie zawiódł, a Fc La Masia niespodziewanie ale zasłużenie pokonuje Podwórkowy Klub Sportowy.
fot. DIDA SPORT
fot. DIDA SPORT

Po nieoczekiwanej porażce w ostatnim meczu, Ad Bud Design do meczu z Amigos Fc podszedł znacznie bardziej skoncentrowany czego efektem było szybkie objęcie prowadzenia. Wynik 4:1 do przerwy zwiastował pewną wygraną obecnych mistrzów, ale nic bardziej mylnego. Amigos po zmianie stron podkręcili tempo i postraszyli mistrzów, którzy ostatecznie zwyciężyli 5:4. W drugim meczu obeszło się bez emocji i Unital pewnie pokonał RKS Huwdu 5:0. Wynik kolejnego spotkania również nie zaskakuje, ale rozmiary zwycięstwa The Veterans nad Eurodom mogły już co niektórych zdziwić. Wysoki wynik to zasługa głównie Tomka Kiełba (5 bramek) oraz Piotra Drabika (4 bramki), których bramki pozwoliły na zwycięstwo 13:3. Sporo bramek kibice zobaczyli również w meczu FB Solid Natronic z Traphouse, choć do przerwy pachniało niespodzianką. Traphouse szybko zaskoczył medalistów z ubiegłego roku i wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, którego jednak nie zdołał utrzymać do końca pierwszej połowy i zespoły schodziły na przerwę z wynikiem remisowym 2:2. W drugiej części zawodnicy FB Solid wzięli już sprawy w swoje ręce i pokonali rywala 12:4. Do sporej niespodzianki doszło w kolejnym spotkaniu, w którym młodzi debiutanci z Fc La Masia dzięki ambicji i zaangażowaniu zasłużenie pokonali PKS 5:3. Warto wyróżnić w tym spotkaniu bramkarza drużyny zwycięskiej Kacpra Strózika, który znacznie przyczynił się do wygranej broniąc mnóstwo strzałów. W zamykającym trzecią kolejkę ZLF spotkaniu Granica Pieńsk dość pewnie pokonała KS Milików 7:3.

Wyniki spotkań III kolejki ZLF:

AD BUD DESIGN – AMIGOS FC   5:4 (4:1) Bramki: Chędogi (3), Bystryk P., Żurek oraz Fidoruk, Wróblewski, Prusiński, Przybysz.

UNITAL – RKS HUWDU  5:0 (3:0) Bramki:  Brzoza (2), Szydlarski, Matusewicz, Czajkowski.

EURODOM – THE VETERANS  3:13 (1:6) Bramki: Mukevych, Shcherbyna, Palacz oraz Kiełb (5), Drabik P. (4), Antoniszyn (3), Drabik T.

FB SOLID NATRONIC – TRAPHOUSE  12:4  (2:2) Bramki: Witowski (5), Mlonek (4), Monik (2), Komarzyniec oraz Skibicki, Zielant, Labentz, Jurgowski D.

PKS – FC LA MASIA   3:5 (3:3) Bramki: Ćwiok, Masalski, Wojciechowski oraz Wronkowski (2), Kaźmierczak, Machalski, Mitschke.

GRANICA PIEŃSK – KS MILIKÓW   7:3 (3:1) Bramki: Duszyński (2), Pietrek (2), Daśko, Martela, Sieczko oraz Liamzhyn (2), Ładocha P.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Gmina Zgorzelec

Pobiegli ulicami Ręczyna. Za nami XI Gminny Bieg

Sport
wtorek, 09 maja 2023, 11:36
W miniony weekend w Ręczynie odbył się XI Gminny Bieg Uliczny. Wydarzenie składało się z części sportowej, po której nastąpiło wspólne biesiadowanie i festyn rodzinny.

Zobacz również