NaStyku.pl

Za nami I Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec

W sobotę 17 czerwca br. odbył się I Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec na nowym kompleksie boisk sportowych przy Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Jerzmankach.
fot. Gmina Zgorzelec
fot. Gmina Zgorzelec

Zawody były na bardzo wysokim poziomie sportowym, dzięki drużynom z Wrocławia, Zielonej Góry, Jeleniej Góry, Bolesławca a także miejscowym zawodnikom. Wielu grających „plażowiczów” to zawodnicy z przeszłością ligową lub aktualnie występujący w rozgrywkach PZPS.

Drużyny stworzyły piękne widowisko sportowe z dużą dawką emocji. W turnieju łącznie zostały rozegrane 24 spotkania, które wyłoniły zwycięzców. 

I miejsce – Razik Kamil/Skadorwa Jakub

II miejsce – Kubera Tomasz/Jastrowicz Piotr

III miejsce – Dżyga Paweł/Janek Radosław

IV miejsce – Jasnos Jędrzej/Gmyr Kamil

Organizatorzy – Grupa Miłośników Siatkówki Plażowej bardzo dziękuje Wójtowi Piotrowi Machajowi za wsparcie organizacyjne turnieju oraz promocję dyscypliny sportowej, którą jest siatkówka plażowa. Mamy nadzieję, że turniej będzie cykliczny i na boiskach do siatkówki plażowej spotkamy się za rok.

Organizacja i wsparcie turnieju:

  • Grupa Miłośników Siatkówki Plażowej
  • Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Jerzmankach
  • CRT w Radomierzycach

Sponsorzy dodatkowi:

Mega Zapiekanki Berzdorfer See – Pan Tomasz Góral – ufundował vouchery

Restauracja Biesiada i Rancho Grillhouse – Pani Anita Rutkowska  ufundowała „STOLIK BIESIADNY”

Kolejne zmagania dla siatkarzy plażowych w ramach turnieju „Liga Trzech Plaż” odbędą się w lipcu, sierpniu i wrześniu w Zawidowie.

Więcej zdjęć na stronie Gmina Zgorzelec

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. DIDA Sport

Podsumowanie XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu

Sport
środa, 21 lutego 2024, 09:29
Mistrz kończy rozgrywki z kompletem zwycięstw, a Unital obronił miejsce na podium. W sobotę 17.02.2024r. zakończyliśmy rozgrywki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.
fot. Kick-Fighter Zgorzelec

Sukcesy medalowe Kick-Fighter Zgorzelec

Sport
poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:15
Podczas Pucharu DFN – Ogólnopolskich Mistrzostw Województwa Pomorskiego w kickboxingu, które odbył się w miniony weekend, zawodnicy Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale.

Zobacz również