NaStyku.pl

Za nami Dolnośląski Festiwal Nordic Walking 2023

W sobotę 12 sierpnia br., na terenie Przystani Żeglarskiej KS Turów w Ręczynie odbył się Dolnośląski Festiwal Nordic Walking.
fot. Gmina Zgorzelec
fot. Gmina Zgorzelec

Celem Dolnośląskiego Festiwalu Nordic Walking jest promocja zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. Organizatorzy zaplanowali różne trasy marszu: o długości 2,5 km, 5 km i 10 km, dostępne dla wszystkich bez względu na wiek. Trasa przebiegała przez malownicze tereny Gminy Zgorzelec przy zalewie Witka.

Uczestnicy, którzy ukończyli marsz, otrzymali pamiątkowe medale i wzięli udział w losowaniu atrakcyjnych nagród sportowych.

Impreza zgromadziła liczne grono entuzjastów nordic walking z terenu Dolnego Śląska. W wydarzeniu udział wziął Zastępca Wójta Marek Wolanin

W ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nordic Walking 2023 zostaną zorganizowane jeszcze następujące wydarzenia:
– 20 sierpnia Ścinawa,
– 26 sierpnia Głogów,
– 10 września Radwanice,
– 30 września Legnica.

fot. Gmina Zgorzelec (6)

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UKS Energetyk

Udane starty pływaków na Zimowych Mistrzostwach Dolnego Śląska

Sport
środa, 22 listopada 2023, 10:42
16-18 listopada w Nowej Rudzie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Pływaniu. W trzydniowej rywalizacji wzięło udział 30 klubów i 600 zawodników. Bardzo dobre starty zanotowali wszyscy zgorzeleccy zawodnicy.

Zobacz również

Brawo! Po sześciu meczach nasi na szczycie tabeli
Sport
sobota, 28 października 2023, 11:20

Turów wciąż niepokonany

Dziś (sobota 28.10) czarno-zieloni grają w Zielonej Górze. Nie wiemy...