NaStyku.pl

Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty

Józef Miśków został triumfatorem zawodów o Puchar Starosty Zgorzeleckiego w dyscyplinie spławikowej, które w minioną niedzielę odbyły się na Bulwarze Greckim w Zgorzelcu.
Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty
Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty

Wędkarze przystąpili do rywalizacji już o godz. 5.30 rano. Największą rybę złowił Jan Siwak, natomiast najmniejszą junior Bartosz Frasunkiewicz.

Puchar Starosty Zgorzeleckiego za zajęcie 1. miejsca otrzymał Józef Miśków. Na drugiej pozycji uplasował się Jan Siwak, natomiast brąz powędrował do Ireneusza Wołczyka.

Pamiątkowe puchary wręczyli zwycięzcom Artur Bieliński – Starosta Powiatu Zgorzeleckiego oraz Dorota Baranowska – Przewodnicząca Komisji ds. Edukacji, Kultury, Młodzieży i Sportu Rady Miasta Zgorzelec.

Organizatorem zawodów było Koło PZW Zgorzelec.

Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Od lewej: Łukasz Kubala, Dorota Baranowska, Wiktor Gruzd

Osy ze Zgorzelca żądlą w Polsce i w Europie

Sport
niedziela, 18 sierpnia 2019, 20:38
Wicemistrzostwo Polski, pobite rekordy Dolnego Śląska, najlepsze wyniki życiowe oraz sukcesy indywidualne na arenie międzynarodowej - to był pełen sukcesów sezon MKS Osa Zgorzelec.
Drugi Turniej Siatkówki Plażowej

LIGA TRZECH PLAŻ 2019

Sport
piątek, 16 sierpnia 2019, 12:46
Zapraszamy na Drugi Turniej Siatkówki Plażowej, który odbędzie się 24 sierpnia (sobota) o godz. 9:30 na boiskach do siatkówki plażowej w Zawidowie.

Zobacz również