Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty

Józef Miśków został triumfatorem zawodów o Puchar Starosty Zgorzeleckiego w dyscyplinie spławikowej, które w minioną niedzielę odbyły się na Bulwarze Greckim w Zgorzelcu.

Wędkarze przystąpili do rywalizacji już o godz. 5.30 rano. Największą rybę złowił Jan Siwak, natomiast najmniejszą junior Bartosz Frasunkiewicz.

Puchar Starosty Zgorzeleckiego za zajęcie 1. miejsca otrzymał Józef Miśków. Na drugiej pozycji uplasował się Jan Siwak, natomiast brąz powędrował do Ireneusza Wołczyka.

Pamiątkowe puchary wręczyli zwycięzcom Artur Bieliński – Starosta Powiatu Zgorzeleckiego oraz Dorota Baranowska – Przewodnicząca Komisji ds. Edukacji, Kultury, Młodzieży i Sportu Rady Miasta Zgorzelec.

Organizatorem zawodów było Koło PZW Zgorzelec.