NaStyku.pl

Water Jam Witka - Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych

W dniach 24-26 sierpnia na terenie Stanicy Żeglarskiej KS Turów w Ręczynie (koło Zgorzelca) odbędzie się Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych "Water Jam Witka".
To będzie nie lada gratka dla sympatyków sportów wodnych!
To będzie nie lada gratka dla sympatyków sportów wodnych!

Głównym celem imprezy jest popularyzacja sportów wodnych wśród mieszkańców Dolnego Śląska poprzez możliwość udziału w atrakcjach takich jak pływanie na:

  • nartach wodnych,
  • wakeboardzie,
  • kneeboardzie,
  • skimboardzie,
  • kilkuosobowej platformie,
  • parasailu,
  • łodziach żaglowych. Dodatkową dyscypliną na lądzie będzie trickboard.

Poprzednie edycje imprezy Water Jam okazały się dużym sukcesem o czym świadczy coraz większa frekwencja wśród uczestników. Doświadczenie zdobyte podczas minionych edycji tej imprezy utwierdza nas w przekonaniu, że różnorodność dyscyplin sportowych jest tym, co czyni to wydarzenie wyjątkowym. Zapraszamy wszystkich wielbicieli wodnego szaleństwa do wspólnej zabawy podczas Dolnośląskiego Festiwalu Sportów Wodnych "Water Jam Witka" - zapraszają organizatorzy.

Water Jam Witka to już trzecia impreza promująca sporty wodne w ramach programu "Dolnośląski Rok Rzeki Odry - 2018". Pozostałe Water Jamy odbyły się w Jaworze oraz w Kunicach.

Organizatorem imprezy jest Klub Sportów Wodnych Farwater z Jawora, przy wsparciu: Dolnego Śląska, Patenty Motorowodne.pl, Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

 Od 24 sierpnia od godz. 14.00 do 26 sierpnia do godz. 16.00, Stanica Żeglarska KS Turów w Ręczynie

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UKS Energetyk

Zgorzelec: Zawodnicy UKS Energetyk z zdobyli medale

Sport
czwartek, 11 kwietnia 2024, 11:01
5 i 6 kwietnia 2024 r. w Lubaniu odbyły się XV “Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Lubań”. W dwudniowych zawodach wzięło ponad 300 zawodników z 21 klubów.
fot. Miasto Zgorzelec

Szkolny Klub Sportowy w SP2 i SP5

Sport
środa, 03 kwietnia 2024, 07:42
W 2024 roku na terenie Gminy Miejskiej Zgorzelec realizowany jest projekt „Szkolny Klub Sportowy” finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zobacz również