NaStyku.pl

Wakacje z taekwondo olimpijskim

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne. Treningi taekwondo to zabawa, kształtowanie koordynacji ruchowej oraz zwinności, dyscyplina, a także nauka współpracy w grupie.
Wakacje na sportowo w Zgorzelcu. Zapisz dziecko na treningi taekwondo olimpijskiego!
Wakacje na sportowo w Zgorzelcu. Zapisz dziecko na treningi taekwondo olimpijskiego!

Treningi adresowane są do dzieci w wieku 7-12 lat, które spędzają lato w mieście. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach 16:30 - 17:45 w Centrum Sportowo Rekreacyjnym w Zgorzelcu. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Dla uczestników „Wakacji na sportowo” przygotowano ciekawy i interesujący program, który uwzględnia gry i zabawy ruchowe, elementy gibkości oraz koordynacji ruchowej, a także naukę podstawowych technik taekwondo olimpijskiego. Zajęcia prowadzić będzie szkoleniowiec UKS Warrior Zgorzelec Wojciech Pawłowski.

Projekt daje możliwość spędzenia aktywnie wolnego czasu dla pozostających w mieście młodych mieszkańców Zgorzelca. Na pierwszy trening chętni przychodzą z rodzicami, wymagany jest strój sportowy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Od lewej: Łukasz Kubala, Dorota Baranowska, Wiktor Gruzd

Osy ze Zgorzelca żądlą w Polsce i w Europie

Sport
niedziela, 18 sierpnia 2019, 20:38
Wicemistrzostwo Polski, pobite rekordy Dolnego Śląska, najlepsze wyniki życiowe oraz sukcesy indywidualne na arenie międzynarodowej - to był pełen sukcesów sezon MKS Osa Zgorzelec.
Drugi Turniej Siatkówki Plażowej

LIGA TRZECH PLAŻ 2019

Sport
piątek, 16 sierpnia 2019, 12:46
Zapraszamy na Drugi Turniej Siatkówki Plażowej, który odbędzie się 24 sierpnia (sobota) o godz. 9:30 na boiskach do siatkówki plażowej w Zawidowie.

Zobacz również