NaStyku.pl

W niedzielę startuje Triathlon Zgorzelec 2019!

15 września startuje Triathlon Zgorzelec 2019. Organizatorzy zapraszają do udziału w zawodach, kibicowania oraz informują o trudnościach w ruchu drogowym.
Triathlon Zgorzelec 2019. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym!
Triathlon Zgorzelec 2019. Sprawdź, gdzie wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym!

Triathlon Zgorzelec 2019

Zawody rozpoczną się o godzinie 10:45. Zawodnicy wystartują na jednym z dwóch dystansów: 1/4 IM (750 m pływania, 45 km kolarstwa i 10,5 km biegu) lub 1/8 IM (478 m pływania, 20 km kolarstwa i 5 km biegu). Na dystans olimpijski mogą zapisać się osoby, które ukończyły 18 lat. Natomiast na dystansie 1/4 IM mogą wystartować zawodnicy oraz zawodniczki, którzy ukończyli 15 lat. Na krótszym z dystansów możliwa jest także rywalizacja trzyosobowych sztafet (po jednej osobie do każdej konkurencji). Zawody będą odbywać się w formule non drafting.

Start na Berzdorfer See

Start oraz strefa zmian T1 będą zlokalizowane na terenie Berzdorfer See w Görlitz, zaś Biuro zawodów, strefa zmian T2, meta oraz imprezy towarzyszące na stadionie miejskim przy Centrum Sportowo Rekreacyjnym w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej.

Organizatorzy

Organizatorami imprezy są: Fundacja Pro Sport Pro Life oraz Platforma Sportów Wytrzymałościowych, które są odpowiedzialne także za: Wrocławską10, Dashrade Run, Triathlon Mietków, Triathlon Wrocław oraz pozostałe zawody z cyklu duathlonowego. Informacje na temat imprezy oraz zapisy na oficjalnej stronie https://triathlonzgorzelec.pl/.

Start bez opłat

Podczas zawodów Triathlon Zgorzelec 2019 nie są pobierane opłaty startowe. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.

Utrudnienia w ruchu drogowym

W niedzielę (15 września) w godzinach 11:15-12:30 ruch samochodowy na trasie Berzdorfer See – Radomierzyce –Osiek –Koźlice – Koźmin – Zgorzelec (droga wojewódzka 352, ul. Łużycka i ul. Wrocławska) będzie zamknięty. Przejazd będzie możliwy poprzez wyznaczone objazdy.

Mapki z trasami oraz utrudnieniami w ruchu

Triathlon Zgorzelec 2019: trasa biegowa

Triathlon Zgorzelec 2019: trasa biegowa

Triathlon Zgorzelec 2019: trasa pływacka

Triathlon Zgorzelec 2019: trasa pływacka

Triathlon Zgorzelec 2019: trasa kolarska

Triathlon Zgorzelec 2019: trasa kolarska

Triathlon Zgorzelec 2019: Plan sytuacyjny

Triathlon Zgorzelec 2019: Plan sytuacyjny

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również