NaStyku.pl

UKS Warrior wśród najlepszych na Dolnym Śląsku!

Już po raz dziewiąty zgorzelecki klub taekwondo został nagrodzony przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. W całym regionie wyróżniono tylko 77 klubów sportowych.
UKS Warrior Zgorzelec
UKS Warrior Zgorzelec

Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego odbyła się 5 marca w legnickiej Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej. Zarząd województwa nagrodził kluby sportowe, które wyróżniły się wysokimi osiągnięciami w 2019 roku. Przekazane środki finansowe zostaną wykorzystane na dalszą intensywną pracę szkoleniową z utalentowanymi dziećmi i młodzieżą. Spośród kilkunastu zgorzeleckich klubów nagrodzono również MKS Osa Zgorzelec.

Wyróżnienie mobilizuje nas do wzmożonej pracy i umożliwi lepsze przygotowanie do rywalizacji sportowej - podsumował trener Wojciech Pawłowski.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również