Udany start UKS Warrior Zgorzelec w Grand Prix Wielkopolski

Zgorzeleccy taekwondziści potwierdzili doskonałe przygotowanie w ostatniej edycji Grand Prix Wielkopolski. W finałowym turnieju wywalczyli złoty i trzy srebrne medale.

Ewa Pietruszka wysoko wygrała wszystkie pojedynki i zajęła pierwsze miejsce. W eliminacjach Zuzanna Zwierzyńska pokonała swoje rywalki, a w walce finałowej uległa bardziej doświadczonej zawodniczce. W kategorii kadeta wystartował Stanisław Szymków, który po wygranych eliminacjach z powodu kontuzji przegrał finałowe starcie. Konrad Rosner wysoko pokonał dwóch zawodników. Niestety w ostatnim pojedynku przegrał na punkty ze starszym od siebie rywalem. Tym razem poza strefą medalową znaleźli się Przemysław Wesołowski i Marcel Iwański. Wszyscy sportowcy UKS Warrior Zgorzelec pokazali się z dobrej strony. Stoczone pojedynki pozwoliły zdobyć cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości.

Udział naszych zawodników w turnieju był możliwy dzięki dotacji Gminy Miejskiej Zgorzelec oraz środkom PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A.