NaStyku.pl

Udany start UKS Warrior Zgorzelec w Grand Prix Wielkopolski

Zgorzeleccy taekwondziści potwierdzili doskonałe przygotowanie w ostatniej edycji Grand Prix Wielkopolski. W finałowym turnieju wywalczyli złoty i trzy srebrne medale.
fot. UKS Warrior Zgorzelec
fot. UKS Warrior Zgorzelec

Ewa Pietruszka wysoko wygrała wszystkie pojedynki i zajęła pierwsze miejsce. W eliminacjach Zuzanna Zwierzyńska pokonała swoje rywalki, a w walce finałowej uległa bardziej doświadczonej zawodniczce. W kategorii kadeta wystartował Stanisław Szymków, który po wygranych eliminacjach z powodu kontuzji przegrał finałowe starcie. Konrad Rosner wysoko pokonał dwóch zawodników. Niestety w ostatnim pojedynku przegrał na punkty ze starszym od siebie rywalem. Tym razem poza strefą medalową znaleźli się Przemysław Wesołowski i Marcel Iwański. Wszyscy sportowcy UKS Warrior Zgorzelec pokazali się z dobrej strony. Stoczone pojedynki pozwoliły zdobyć cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości.

Udział naszych zawodników w turnieju był możliwy dzięki dotacji Gminy Miejskiej Zgorzelec oraz środkom PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również