NaStyku.pl

Uczeń LO im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu powołany do Reprezentacji Polish Soccer Skills

Jak informuje Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu, uczeń szkoły Marcin Gniadzik, został powołany do Polish Soccer Skills.
fot. Organizator
fot. Organizator

Marcin Gniadzik uczeń klasy 4AC Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich otrzymał powołanie do Reprezentacji U19 – Polish Soccer Skills – sezon 2022/2023.

Jest to ogromne wyróżnienie dla zawodnika. Powołanie do reprezentacji otrzymują wyłącznie osoby, które w trakcie obozów organizowanych przez Polish Soccer Skills w 2022 roku wykazały się ogromnym potencjałem piłkarskim oraz motorycznym.

Reprezentacja Polish Soccer Skills jest projektem, który ma na celu pomóc najbardziej perspektywicznym zawodniczkom i zawodnikom w ich dalszym rozwoju. Jest on realizowany na kilku uzupełniających się obszarach, stanowiących razem kompleksowe rozwiązanie.

W trakcie najbliższego sezonu reprezentacje będą miały okazję do udziału w ceremonii inauguracyjnej, która odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, krajowym zgrupowaniu w COS OPO Cetniewo oraz zagranicznym zgrupowaniu, w trakcie którego zmierzą się z młodzieżowymi drużynami klubów Bundesligi, La Liga, Premier League, czy Serie A.

Marcin, na co dzień reprezentuje klubowe barwy biało-niebieskie Hutnika Pieńsk. Jest przykładem zawodnika, który łączy w sobie dwie najważniejsze cechy piłkarza – pracowitość i ambicja – z każdym dniem chce być lepszą wersją siebie.

Gratulujemy i życzymy wielu piłkarskich sukcesów!

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UKS Energetyk

Zgorzelec: Zawodnicy UKS Energetyk z zdobyli medale

Sport
czwartek, 11 kwietnia 2024, 11:01
5 i 6 kwietnia 2024 r. w Lubaniu odbyły się XV “Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Lubań”. W dwudniowych zawodach wzięło ponad 300 zawodników z 21 klubów.
fot. Miasto Zgorzelec

Szkolny Klub Sportowy w SP2 i SP5

Sport
środa, 03 kwietnia 2024, 07:42
W 2024 roku na terenie Gminy Miejskiej Zgorzelec realizowany jest projekt „Szkolny Klub Sportowy” finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zobacz również