NaStyku.pl

Turniej plażowy zakończony. Poznaj zwycięzców

W niedzielę na boiskach "górnika" zakończył się turniej pod nazwą „Polsko-Niemieckie Otwarte Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Plażowej”.
Polsko-Niemieckie Otwarte Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Plażowej / fot. ZSZiL
Polsko-Niemieckie Otwarte Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Plażowej / fot. ZSZiL

Rozgrywki sportowe trwały przez dwa weekendy i były realizowane przez Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu oraz partnera niemieckiego Christlicher Verein Junger Menschen Gorlitz e.V. Gorlitz w Ramach Funduszu Małych Projektów Interreg Polska-Saksonia 2014-2022.

W sobotę rywalizacja odbywała się w kategorii kobiet i ten turniej wygrała para z Wrocławia Agnieszka Sitko i Natalia Semeniaka. Drugie miejsce zajęła para z Goerlitz Jautze Sindy i Pawelski Susi. Trzecie miejsce przypadło Joannie Mesjasz i Katarzynie Sarlej. 

W niedzielę na boiskach plażowych do rywalizacji przystąpiły drużyny w kategorii +45.

I miejsce - GÓRNICY Z TUROWA (Grabowski Dominik i Kukuć Tomasz)

II miejsce - WITMET (Jaśkiewicz Witold i Landowski Mieczysław)

III miejsce - ROMA (Sokołowski Robert i Bilicki Mariusz)

Organizatorzy turnieju składają podziękowania wszystkim kibicom i zawodnikom uczestniczącym w turnieju oraz Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu i Grupie Ratownictwa PCK za zabezpieczenie imprezy. Mamy nadzieję że turniej będzie kontynuowany w następnych latach.

Polsko-Niemieckie Otwarte Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Plażowej

Polsko-Niemieckie Otwarte Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Plażowej

Polsko-Niemieckie Otwarte Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Plażowej

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. DIDA Sport

Podsumowanie XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu

Sport
środa, 21 lutego 2024, 09:29
Mistrz kończy rozgrywki z kompletem zwycięstw, a Unital obronił miejsce na podium. W sobotę 17.02.2024r. zakończyliśmy rozgrywki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.
fot. Kick-Fighter Zgorzelec

Sukcesy medalowe Kick-Fighter Zgorzelec

Sport
poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:15
Podczas Pucharu DFN – Ogólnopolskich Mistrzostw Województwa Pomorskiego w kickboxingu, które odbył się w miniony weekend, zawodnicy Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale.

Zobacz również