NaStyku.pl

Turniej Bilarda i Tenisa Stołowego w Jędrzychowicach

Po raz kolejny w świetlicy wiejskiej w Jędrzychowicach odbył się turniej, w którym wzięli udział mieszkańcy Gminy Zgorzelec. Zmierzyli się w bilardzie i tenisie stołowym.
Gmina Zgorzelec
Gmina Zgorzelec

Rozegrano turniej tenisa stołowego w kategorii OPEN oraz bilarda. Imprezie patronował  LZS Powiatu Zgorzeleckiego z Przewodniczącym Franciszkiem Habrem na czele. Panowała świetna atmosfera, starsi i młodsi uczestnicy porwali się do rywalizacji sportowej.

W turnieju tenisa stołowego wręczono puchary Radnej Gminy Zgorzelec oraz Dyrektora GOK, a w bilardzie puchar Sołtysa Jędrzychowic, które zdobył Siemiatycki Szymon.

W imprezie udział wzięli Zastępca Wójta Marek Wolanin, Przewodnicząca Rady Gminy Anna Rakoczy oraz Dyrektor GOK Małgorzata Korelin. 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Gmina Zgorzelec

Pobiegli ulicami Ręczyna. Za nami XI Gminny Bieg

Sport
wtorek, 09 maja 2023, 11:36
W miniony weekend w Ręczynie odbył się XI Gminny Bieg Uliczny. Wydarzenie składało się z części sportowej, po której nastąpiło wspólne biesiadowanie i festyn rodzinny.

Zobacz również