NaStyku.pl

Trzeci etap Africa Eco Race

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z trzeciego etapu rajdu Africa Eco Race. Według organizatorów 400-kilometrowy odcinek trasy miał być łatwy do pokonania. Innego zdania są nasi zawodnicy.
Trzeci etap rajdu | materiały prasowe R-Six Team 6601
Trzeci etap rajdu | materiały prasowe R-Six Team 6601

Trasa prowadziła do Assy, 16-tysiącznego miasta w regionie Kulmim-Asmara. 400-kilometrowy odcinek specjalny rozpoczął się na biwaku, co umożliwiło publiczności zobaczyć start pojazdów wyścigowych.

Po trzecim etapie Albert Gryszczuk oraz Robin Szustkowski zajęli 38. miejsce i są na 36. pozycji w klasyfikacji generalnej. Natomiast Robert Szustkowski i Jarosław Kazberuk zakończyli etap na 37. miejscu, a w klasyfikacji generalnej ulokowali się na 35. pozycji.  

Relacja:

 

Relacje i materiały z tegorocznych zmagań są udostępniane na bieżąco na Facebook'u R-Six Team 6601. Zainteresowanych poprzednimi startami ekipy w rajdach samochodowych zapraszamy na stronę Facebook'a R-Six Team (bez dopisku 6601). Dodatkowo transmisje można oglądać na Eurosport i Eurosport 2 oraz na Facebook'u Africa Eco Race.

Więcej na temat rajdu tutaj-klik.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Citronex UKS Basket Zgorzelec

Citronex UKS Basket walczy o awans

Sport
środa, 23 stycznia 2019, 12:27
Z pewnym niepokojem czekaliśmy na wynik meczu II ligi koszykarek, które 20 stycznia grały w Bydgoszczy. Tydzień wcześniej we własnej hali szczęśliwie wygraliśmy z Supravisem Bydgoszcz różnicą 5 punktów.

Zobacz również

MKS OSA podsumowała zakończony sezon
Sport
poniedziałek, 10 grudnia 2018, 16:07

„Osa” podsumowała sezon

Wiecie, dlaczego „Osa”? Bo jej zawodniczki i zawodnicy mieli „żądlić”...
Wejścia na mecze spółki Turów znów są odpłatne
Sport
czwartek, 06 grudnia 2018, 14:40

Turów za dychę

Spółka akcyjna Turów Fundacji Wspierania Inicjatyw Lokalnych z Ręczyna zaprasza...