NaStyku.pl

Startuje Łużycka Akademia Sportu

Łużycka Akademia Sportu zajmuje się szkoleniem z zakresu piłki nożnej na szczeblu powiatu zgorzeleckiego i jej działania skierowane są do chłopców i dziewczynek w wieku 4 - 10 lat (od U5 do U10) oraz dziewczyn w wieku 12 - 15 lat (do U15).
Łużycka Akademia Sportu
Łużycka Akademia Sportu

Oferta zajęć sportowych rozszerzona jest o wszechstronne zajęcia zapasów, cykliczne spotkania z fizjoterapeutą i dietetykiem oraz psychologiem sportu. Psycholog sportu będzie pomagał w odkrywaniu oraz wzmacnianiu mocnych cech osobowościowych dzieci. 

ŁAS będzie zrzeszać dzieci w pięciu kategoriach wiekowych:

  • U5 - r. 2015
  • U6 - r. 2014 
  • U7 - r. 2013 
  • U8 - r. 2012
  • U9 - r. 2011
  • U15 dziewczęta - r. 2005-2008

Zajęcia będą prowadzone w okresie luty - grudzień 2020 r. W trakcie zajęć planuje się udział w zorganizowanych oraz okazjonalnych rozgrywkach piłkarskich. Uczestnicy wezmą udział również w rozgrywkach na terenie Czech i Niemiec oraz obozach sportowych. 

Jednym z ważniejszych aspektów funkcjonowania ŁAS będą budowanie świadomości rodziców w zakresie aktywności psychologicznej dziecka oraz zapoznanie z podstawami prawa sportowego oraz jego wykorzystanie podczas okresu szkoleniowego dziecka. Z porad prawnych będą mogli korzystać rodziny zawodników oraz trenerzy. 

Łużycka Akademia Sportu będzie dążyła do aktywizacji wszystkich grup wiekowych skupionych wokół najmłodszych zawodników, w szczególności rodziców i dziadków. 

Zgłoszenia:

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również