NaStyku.pl

Slovan Liberec i MKS Parasol Wrocław zwycięzcami Zgorzelec PRO-CUP

W sobotę (22 stycznia) po raz kolejny w Zgorzelcu odbyły się turnieje z cyklu Zgorzelec PRO-CUP!
Zgorzelec PRO-CUP 2022 / fot. pro-turnieje.pl
Zgorzelec PRO-CUP 2022 / fot. pro-turnieje.pl

Kolejny międzynarodowy turniej na hali z bandami pokazał, że piłka w tym wydaniu to coś wyjątkowego. W 28 meczach byliśmy świadkami dokładnie 200 bramek. Ponad 7 goli średnio na jedno 13-minutowe spotkanie. To właśnie dlatego cykl naszych turniejów jest doskonałą formą na szlifowanie formy w zimowym okresie przygotowawczym.

Wisienką na torcie było spotkanie Slovana z FC WROCŁAW Academy (3:2) Bramka zdobyta przez Czechów na 10 sekund przed końcową syreną kapitalnego meczu była prawdziwą wizytówką naszych turniejów w Zgorzelcu. III miejsce dla niemieckiego TSV Reichenberg Boxdorf, które wyprzedziło m.in FORZA Wrocław i sąsiadów z Chemnitzer FC.

Jednocześnie na drugiej sali PGE Turów Arena odbywał się turniej U-10. Tam również byliśmy świadkami wielu bramek, a niektóre z nich były pierwszej jakości! W tym turnieju udział wzięła również drużyna Nysy Zgorzelec, która spisała się bardzo dobrze! Niewiele zabrakło aby znaleźli się na podium! Młodzi piłkarze ze Zgorzelca potrafili ograć Miedź Legnica 6:1 oraz zremisować ze Ślęzą Wrocław 5:5, jednak ostatecznie zajęli 4. miejsce!

Klasyfikacja U-10 przedstawiają się następująco:

  1. MKS Parasol Wrocław
  2. Akademia Ślęzy Wrocław
  3. Akademia Piłkarska Miedzi Legnica
  4. MKS Nysa Zgorzelec
  5. Akademia Piłki Nożnej FORZA Wrocław
  6. Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra
  7. KS KWISA Nowogrodziec
  8. MKS Siechnice

Dzięki tym turniejom zgorzeleckie hale przyciągają drużyny z całej Polski, Czech oraz Niemiec! Doskonała lokalizacja oraz poziom sportowy tych turniejów sprawia, że o uczestników Zgorzelec Pro-CUP nie jest trudno! Następny turniej już 26.02.2022r.

Organizacja Pro-Turniejów odbywa się dzięki sponsorom, którym przy każdej okazji dziękujemy! Firma Silezjan, ROBERTO, ZKLASTER, ZINA, Decathlon! Przypominamy, że turnieje odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec!

Zgorzelec PRO-CUP 2022 / fot. pro-turnieje.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Gmina Zgorzelec

Pobiegli ulicami Ręczyna. Za nami XI Gminny Bieg

Sport
wtorek, 09 maja 2023, 11:36
W miniony weekend w Ręczynie odbył się XI Gminny Bieg Uliczny. Wydarzenie składało się z części sportowej, po której nastąpiło wspólne biesiadowanie i festyn rodzinny.

Zobacz również