NaStyku.pl

Rajdowa Niedziela 2018, czyli jeździmy dla Julity Dec!

Uwaga pasjonaci i kibice sportów motorowych! Automobilklub Zagłębie Turoszowskie w Zgorzelcu organizuje 14 października 2018 roku Rajdową Niedzielę - czyli jeździmy dla Julity Dec.
Rajdowe emocje i pomaganie w jednym
Rajdowe emocje i pomaganie w jednym

W czasie imprezy za drobną wrzutkę do puszek wolontariuszy będzie można przejechać się na fotelu pilota w samochodach rajdowych. Przy okazji imprezy zbierane będą pieniądze potrzebne na leczenie i rehabilitację naszej koleżanki Julity Dec, która cierpi na poważną chorobę genetyczną, ale się nie poddaje i walczy z nią dzielnie.

Wszystkich sympatyków i miłośników motorsportu oraz wszystkich innych ludzi, którzy chcieliby wesprzeć Julitę i jej rodzinę w walce z chorobą zapraszamy serdecznie 14 października (niedziela) o godz. 10:00 na teren byłego targowiska miejskiego w Zgorzelcu pomiędzy ulicami Boh. II AWP i Armii Krajowej.

Dobra zabawa, szereg atrakcji i mocnych wrażeń gwarantowany.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Citronex UKS Basket Zgorzelec

Citronex UKS Basket walczy o awans

Sport
środa, 23 stycznia 2019, 12:27
Z pewnym niepokojem czekaliśmy na wynik meczu II ligi koszykarek, które 20 stycznia grały w Bydgoszczy. Tydzień wcześniej we własnej hali szczęśliwie wygraliśmy z Supravisem Bydgoszcz różnicą 5 punktów.

Zobacz również

MKS OSA podsumowała zakończony sezon
Sport
poniedziałek, 10 grudnia 2018, 16:07

„Osa” podsumowała sezon

Wiecie, dlaczego „Osa”? Bo jej zawodniczki i zawodnicy mieli „żądlić”...
Wejścia na mecze spółki Turów znów są odpłatne
Sport
czwartek, 06 grudnia 2018, 14:40

Turów za dychę

Spółka akcyjna Turów Fundacji Wspierania Inicjatyw Lokalnych z Ręczyna zaprasza...