NaStyku.pl

Przyjdź na trening pokazowy Wing Tsun Kung Fu

Interesują Cię wschodnie sztuki walki i metody samoobrony? Chcesz poznać tajniki Wing Tsun? A może zastanawiasz się co, to jest? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to przyjdź na trening pokazowy!
2 grudnia w Centrum Sportowo Rekreacyjnym przy ul. Maratońskiej 2 w Zgorzelcu odbędzie się pokaz oraz trening Wing Tsun Kung Fu.
2 grudnia w Centrum Sportowo Rekreacyjnym przy ul. Maratońskiej 2 w Zgorzelcu odbędzie się pokaz oraz trening Wing Tsun Kung Fu.

Wing Tsun to jedna z najskuteczniejszych metod walki. Jej celem jest obrona życia swojego bądź innej osoby, która znalazła się w sytuacji zagrożenia. Techniki Wing Tsun są proste, praktyczne i oczyszczone ze wszystkich pokazowo-akrobatycznych elementów, takich jak wysokie kopnięcia oraz kopnięcia z obrotu i wyskoku, które nie sprawdzają się w realnej walce oraz sytuacji prawdziwego zagrożenia. Celem w Wing Tsun Kung Fu jest jak najszybsze wyeliminowanie przeciwnika w taki sposób, aby nie był on w stanie podjąć dalszej walki. Tutaj jest istotna nie siła fizyczna, masa czy wzrost, ale metoda walki, szybkość i technika.

Jutro, 2 grudnia, w Centrum Sportowo Rekreacyjnym przy ul. Maratońskiej 2 w Zgorzelcu odbędzie się pokaz oraz trening Wing Tsun Kung Fu. Poprowadzą go Sifu Marcin Błaszak (4. stopień mistrzowski) oraz Sihing Grzegorz Koput. Instruktorzy czekają na wszystkich chętnych w godzinach 15.00 – 17.00.

Będziecie?

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UKS Energetyk

Zgorzelec: Zawodnicy UKS Energetyk z zdobyli medale

Sport
czwartek, 11 kwietnia 2024, 11:01
5 i 6 kwietnia 2024 r. w Lubaniu odbyły się XV “Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Lubań”. W dwudniowych zawodach wzięło ponad 300 zawodników z 21 klubów.
fot. Miasto Zgorzelec

Szkolny Klub Sportowy w SP2 i SP5

Sport
środa, 03 kwietnia 2024, 07:42
W 2024 roku na terenie Gminy Miejskiej Zgorzelec realizowany jest projekt „Szkolny Klub Sportowy” finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zobacz również