NaStyku.pl

Przed nami Cykl biegowy 4 Pory Roku 2023 o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec

W niedzielę, 26 marca startuje 9. edycja cyklu biegowego pn. „4 pory roku” o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.
fot. Edi Team
fot. Edi Team

Zgorzelecka grupa biegowa EDI Team zaprasza osoby biegające do wzięcia udziału w cyklicznym biegu na dystansie 5000m, który jest rozgrywany na stadionie przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu.

W imprezie biegowej rywalizujemy cztery razy w roku co 3 miesiące. Biegi rozegrane zostaną pod koniec każdego kwartału. W tym roku biegamy:

WIOSNA 26 marca, godzina 17:00

LATO 25 czerwca, godzina 19:30

JESIEŃ 24 września, godzina 17:00

ZIMA 31 grudnia, godzina 14:00

Główna idea biegu to integracja środowiska biegowego z elementami rywalizacji, a przede wszystkim promocja aktywności fizycznej. Uczestnikiem może być każdy, bez względu na poziom sportowy. Start w całym cyklu jest bezpłatny.

Zasady rywalizacji nie są typowe. Wyniki uzyskane na mecie przeliczamy na punkty wg specjalnie opracowanych tabel, które uwzględniają wiek i płeć osoby startującej. Oprócz rywalizacji indywidualnej przeprowadzamy także konfrontacje drużyn, które mogą składać się z 2-3 osób.

Zainteresowanych zapraszamy po szczegóły na stronę internetową organizatora: 4 PORY ROKU 2023 -regulamin

Wydarzenie objęte patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec. Organizatora aktywnie wspiera Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Zgorzelcu.

Partnerzy cyklu: MONTEX Polska, Carrefour Zgorzelec, Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą UM w Zgorzelcu, dziennik www.zgorzelec.info

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków budżetu Miasta Zgorzelec (Gmina Miejska Zgorzelec).

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UKS Energetyk

Zgorzelec: Zawodnicy UKS Energetyk z zdobyli medale

Sport
czwartek, 11 kwietnia 2024, 11:01
5 i 6 kwietnia 2024 r. w Lubaniu odbyły się XV “Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Lubań”. W dwudniowych zawodach wzięło ponad 300 zawodników z 21 klubów.
fot. Miasto Zgorzelec

Szkolny Klub Sportowy w SP2 i SP5

Sport
środa, 03 kwietnia 2024, 07:42
W 2024 roku na terenie Gminy Miejskiej Zgorzelec realizowany jest projekt „Szkolny Klub Sportowy” finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zobacz również