NaStyku.pl

Pobiegli ulicami Ręczyna. Za nami XI Gminny Bieg

W miniony weekend w Ręczynie odbył się XI Gminny Bieg Uliczny. Wydarzenie składało się z części sportowej, po której nastąpiło wspólne biesiadowanie i festyn rodzinny.
fot. Gmina Zgorzelec
fot. Gmina Zgorzelec

Część sportowa składała się z dwóch biegów. Na dystansie 1500 metrów rywalizowały dzieci do lat 13, natomiast starsi zawodnicy musieli pokonać dystans 3000 m. Puchary dla zwycięzców wręczył Wójt Piotr Machaj, a pamiątkowe medale i dyplomy Zastępca Wójta Marek Wolanin.

ZOBACZ GALERIA ZDJĘĆ Z BIEGU

Klasyfikacja końcowa

Kategoria do 13 lat

I miejsce – Jakub Grzechnik

II miejsce – Gabriel Kopańko

III miejsce – Natan Stachnik

Kategoria powyżej 13 lat

I miejsce – Daniel Firlet

II miejsce – Grzegorz Maciorowski

III miejsce – Damian Strugała

Najmłodszy zawodnik – Adam Nowacki – 5 lat

Najstraszy zawodnik – Grzegorz Maciorowski

Po biegu animacje dla dzieci przeprowadziłą Animatorka Gosia z GOKu. Koło Gospodyń Wiejskich zadbało o poczęstunek dla zawodników, mieszkańców i gości.

Nad bezpieczeństwem zawodników czuwała OSP z Radomierzyc oraz RESCUE-ED W&W Piotr Woźniak.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowy trener poprowadził nowy Turów do pierwszej wygranej

Wygrana na początek

Sport
wtorek, 26 września 2023, 15:05
W sobotę, 23 września, nowy garnitur koszykarskiego Turowa Zgorzelec zadebiutował w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn. A żeby być jeszcze bardziej konkretnym: w grupie D tejże ligi.
fot. Organizator

Zapraszamy na Jesienny bieg 4 Pory Roku 2023

Sport
środa, 13 września 2023, 10:46
To już trzeci bieg w ramach 9. edycji cyklu „4 pory roku” o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Zgorzelecka grupa biegowa EDI Team zaprasza na jesienny bieg na dystansie 5000m, na stadionie przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu.

Zobacz również