NaStyku.pl

Piotr Kosewicz mistrzem polski w rzucie dyskiem

Znakomity sportowiec z Zawidowa, Piotr Kosewicz znów udowodnił, że jest w świetnej formie. Na Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Polski w Szczecinie zdobył złoto.
fot. FB P. Kosewicz
fot. FB P. Kosewicz

W Szczecinie odbyły się Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski. Sportowiec z Zawidowa, Piotr Kosewicz zdobył tytuł mistrza Polski w rzucie dyskiem. 

Start uważam za bardzo udany, odległość bardzo cieszy, przede mną ostatnia prosta przed Mistrzostwami Świata. Dziękuję trenerce Małgorzacie,a także mojej żonie i synkowi, którzy zrobili mi niespodziankę i przyjechali w dniu zawodów, by mi kibicować - poinformował w mediach społecznościowych Piotr Kosewicz. - Dziękuje kibicom i proszę trzymajcie za mnie kciuki 11 lipca.
 
Głównym sponsorem sportowca jest PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. 
 
 
Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. DIDA Sport

Podsumowanie XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu

Sport
środa, 21 lutego 2024, 09:29
Mistrz kończy rozgrywki z kompletem zwycięstw, a Unital obronił miejsce na podium. W sobotę 17.02.2024r. zakończyliśmy rozgrywki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.
fot. Kick-Fighter Zgorzelec

Sukcesy medalowe Kick-Fighter Zgorzelec

Sport
poniedziałek, 12 lutego 2024, 10:15
Podczas Pucharu DFN – Ogólnopolskich Mistrzostw Województwa Pomorskiego w kickboxingu, które odbył się w miniony weekend, zawodnicy Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale.

Zobacz również