NaStyku.pl

Piłkarskie emocje w Zgorzelcu!

W najbliższy weekend (13-14 lutego) odbędzie się sportowe wydarzenie bez precedensu. Do Zgorzelca przyjadą 32 drużyny piłkarskie z topowych akademii z Polski i Czech.
Piłkarskie emocje w Zgorzelcu!
Piłkarskie emocje w Zgorzelcu!

Będą rywalizować w rocznikach od 2013 do 2008. Z tymi drużynami zmierzą się dzieci z Miejskiego Klubu Sportowego Nysa Zgorzelec i będzie to dla nich doskonały sprawdzian umiejętności. Turniej odbywać się będzie na dwóch zgorzeleckich halach: PGE Turów Arenie oraz na hali CSR przy ul. Maratońskiej. Wszystko to oczywiście z uwzględnieniem reżimu sanitarnego, dlatego też udział kibiców jest niemożliwy. Pozostaje nam jednak trzymać kciuki za dobre występy zdolnych dzieci ze Zgorzelca.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Zgorzelec. Patronat nad turniejami objął Burmistrz Miasta Zgorzelec.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

We własnej hali, w tej części rozgrywek, Turów jest jak dotąd niepokonany

Boiskowe déjà vu

Sport
niedziela, 21 lutego 2021, 22:36
Wygraliśmy. Teraz podamy tylko wynik i dalej nie musicie czytać. Dalej było to samo, co na ostatnim i jeszcze poprzednim meczu. PGE Turów Zgorzelec - SMS Karpacz 95:89.
Maciek Rejman jeszcze nie zamierza odwieszać butów na kołku. Wciąż jest jednym z filarów drużyny

Znowu nerwy, ale wygrana

Sport
poniedziałek, 08 lutego 2021, 09:10
W ostatnim meczu 82:74. Ale mistrzami w tym sezonie nie będziemy. Nawet III ligi. W obecnej fazie rozgrywek Turów walczy o miejsce w przedziale 9-15. Jakkolwiek, o co by chłopcy nie grali... miło kiedy wygrywają i świetnie, kiedy mają wsparcie kibiców.

Zobacz również

W sobotę, już po raz drugi w tym sezonie, Turów Zgorzelec ograł Zieloną Górę
Sport
środa, 20 stycznia 2021, 09:13

Turów! Można? Można!

- Będzie wyrównany mecz, a w końcówce bęcki - dało...
Cezary Fudziak szalał, zdobył 32 punkty, ale na Lubin to nie wystarczyło
Sport
niedziela, 10 stycznia 2021, 13:42

Dwa oblicza Turowa

Przegraliśmy. Ale tak blisko wygranej jak w sobotę, 9 stycznia,...