NaStyku.pl

PGE Turów Zgorzelec będzie kontynuował grę w Suzuki 1 Liga Mężczyzn

Dobra wiadomość dla fanów zgorzeleckiej koszykówki. Jak informuje klub PGE Turów Zgorzelec, zawodnicy będą kontynuować grę w Suzuki 1 Liga Mężczyzn sezon 2022/2023.
fot. arch. nastyku.pl
fot. arch. nastyku.pl
Gra na pierwszoligowych parkietach jest połączeniem dalszego rozwoju klubu i oczekiwań sponsora strategicznego jakim niezmiennie jest Grupa PGE Zarząd klubu pracuje obecnie nad finalizacją pierwszych kontraktów. Już wkrótce więcej informacji! - informuje klub na Facebooku. 
 
Nioficjalnie mówi się, że trenerem czarno-zielonych ma być Paweł Turkiewicz, ktory ostatnio był asystentem w ekstraklasowym zespole Trefla Sopot.
 
Trzymamy kciuki!
Aktualna ocena: 1,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Gmina Zgorzelec

Pobiegli ulicami Ręczyna. Za nami XI Gminny Bieg

Sport
wtorek, 09 maja 2023, 11:36
W miniony weekend w Ręczynie odbył się XI Gminny Bieg Uliczny. Wydarzenie składało się z części sportowej, po której nastąpiło wspólne biesiadowanie i festyn rodzinny.

Zobacz również