NaStyku.pl

OSA wśród najlepszych dolnośląskich klubów!

OSA wśród najlepszych dolnośląskich klubów!
OSA wśród najlepszych dolnośląskich klubów!

4 grudnia, podczas uroczystej Dolnośląskiej Gali Lekkoatletycznej podsumowującej sezon 2020/2021, prezes Dolnośląskiego Związku Lekkiej Atletyki Zygmunt Worsa wręczył najlepszym dolnośląskim klubom sportowym nagrody i podziękowania za pracę w trudnym dla sportu czasie epidemii COVID-19.

W gronie najlepszych w województwie jest Miejski Klub Sportowy OSA Zgorzelec, który we współzawodnictwie sportowym na Dolnym Śląsku zajął III miejsce. Wysoka lokata niezawodnych OS, od przeszło 60. lat odnoszących sukcesy na sportowych na bieżniach i stadionach, to także sukces naszego miasta. Zgorzelecki klub oraz samorząd od lat są cenionymi przez DZLA partnerami.

Gratulujemy i dziękujemy zawodnikom i trenerom!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Gmina Zgorzelec

Pobiegli ulicami Ręczyna. Za nami XI Gminny Bieg

Sport
wtorek, 09 maja 2023, 11:36
W miniony weekend w Ręczynie odbył się XI Gminny Bieg Uliczny. Wydarzenie składało się z części sportowej, po której nastąpiło wspólne biesiadowanie i festyn rodzinny.

Zobacz również