NaStyku.pl

Obóz letni zgorzeleckich taekwondzistów

Początek wakacji to czas świetnej zabawy oraz intensywnych treningów sportowców UKS Warrior Zgorzelec. Pomimo pandemii Covid-19 dwutygodniowe zgrupowanie przebiegło zgodnie z planem, oczywiście z zachowaniem środków ostrożności.
Obóz letni zgorzeleckich taekwondzistów - zdjęcie nr 45
Obóz letni zgorzeleckich taekwondzistów - zdjęcie nr 45

Codzienne treningi umożliwiły doskonalenie techniki oraz opanowanie nowych elementów taekwondo olimpijskiego. Młodzi zawodnicy kształtowali cechy motoryczne, poznawali układy formalne i przygotowywali się do egzaminu na stopnie uczniowskie.

Oprócz forsownych treningów nie zabrakło wielu atrakcji. Podczas wycieczki obozowicze poznawali historię i zabytki Kołobrzegu, podziwiali piękne widoki z latarni morskiej, a także płynęli statkiem. Najwięcej emocji i radości sprawiły uczestnikom wizyta w parku linowym, strzelanie z wiatrówki, dyskoteka oraz quizy i konkursy plastyczne.

Ostatnim akcentem zgrupowania był egzamin na stopnie uczniowskie potwierdzający zdobyte umiejętności. Adepci taekwondo zmęczeni, ale w doskonałych humorach wrócili do domów. Obecnie zawodnicy odpoczywają oraz regenerują siły, a w sierpniu wznowią treningi i rozpoczną przygotowania do sezonu startowego.

Udział członków stowarzyszenia w obozie sportowym był możliwy dzięki subwencji Urzędu Miasta Zgorzelec.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Patrycja Lipniacka z UKS Basket Zgorzelec została wybrana do najlepszej piątki turnieju

Koniec marzeń o pierwszej lidze

Sport
poniedziałek, 26 kwietnia 2021, 08:56
Teraz trzeba ochłonąć, przeanalizować co się stało i zastanowić, co robić dalej. Trudno mi powiedzieć coś więcej na gorąco - mówi Piotr Pietryk, trener Citronex UKS Basket Zgorzelec

Zobacz również