NaStyku.pl

O Uśmiech Dziecka. Relacja z II edycji XVIII Powiatowej Ligi Pływackiej

31 października br. na pływalni CSR w Zgorzelcu wystartowała 2. edycja XVIII Powiatowej Ligi Pływackiej „O Uśmiech Dziecka”. Zgodnie z obowiązującymi przepisami udało się bardzo sprawnie przeprowadzić zawody.
Zawody pływackie "O Uśmiech Dziecka"
Zawody pływackie "O Uśmiech Dziecka"

Na zgorzeleckiej pływalni gościliśmy zawodników z klubów: Harpun Osiecznica, Just Swim Jelenia Góra, Żagańskie Boberki, Wodnik Wolsztyn, PatomSwim Bogatynia i UKS Energetyk Zgorzelec.

W 2. edycji najmłodsi zawodnicy mieli do pokonania dystans 25 m st. dowolnym i klasycznym, czyli popularną żabką. Rocznik 2007 – 2010 startował na dystansie 50 m, a najstarsi zawodnicy z rocznika 2005 – 2006 pływali 100 m st. dowolnym oraz 50 m st. klasycznym. Całość zawodów minęła w duchu sportowej rywalizacji, a po zakończeniu wszyscy świetnie bawili się na ślizgawce.

Najlepszymi w swoich kategoriach wiekowych okazali się: Skoczylas Julia, Piekarski Mikołaj, Różnicka Aleksandra, Nowak Witold, Tarasiewicz Bianka, Lniak Paweł, Kasperowicz Julia, Grabczyński Tymon, Kazubska Gabriela i Bałdyga Sebastian.

Najlepsi pływacy ze Zgorzelca to: Skoczylas Julia, Tarasiewicz Ines, Kołodziejczyk Antoni, Tarasiewicz Bianka, Skoczylas Natalia, Stępień Szymon, Nowottny Martyna oraz Bałdyga Sebastian.

Niewielkie różnice punktowe gwarantują emocjonującą rywalizację na ostatniej edycji naszych zawodów. Setne sekundy będą ważyły o zajętych miejscach. Finał już 28 listopada.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

UKS Energetyk na zawodach w Legnicy

UKS Energetyk na zawodach w Legnicy

Sport
czwartek, 26 listopada 2020, 08:22
21 listopada br. na legnickiej pływalni odbyły się XVII Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego. W reżimie sanitarnym i według obowiązujących przepisów udział wzięło 250 zawodników z 24 klubów.
Seans filmu dokumentalnego pt. Ojcowie Chrzestni / fot. Jacek Rydecki

Ojcowie Chrzestni już dostępni online!

Sport
poniedziałek, 26 października 2020, 08:22
Pełnometrażowy film dokumentalny o awansie Turowa Zgorzelec do ekstraklasy jest już dostępny w sieci! Od teraz każdy z nas może w zaciszu domowym odbyć wyjątkową podróż w koszykarską przeszłość.

Zobacz również