NaStyku.pl

Nowe władze w MKS Nysa Zgorzelec

20 lutego odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze MKS "Nysa" Zgorzelec. Była to doskonała okazja do podsumowania 4-letniej działalności zarządu "Nysy", omówienia stanu klubowych finansów oraz wyboru nowych władz.
fot. UM Zgorzelec
fot. UM Zgorzelec

4-letnią działalność zarządu MKS "Nysa" Zgorzelec podsumował prezes klubu Wojciech Szymków. Poza działalnością sportową omówiono także stan klubowych finansów. Tego ostatniego dokonał przewodniczący komisji rewizyjnej Stanisław Janiak, który przedstawił bilans finansowy. Ustępującemu zarządowi udzielono absolutorium. Po pierwszej części spotkania prezes Szymków podziękował całemu zarządowi za udaną współpracę i wręczył pamiątkowe medale działaczom, sponsorom oraz ludziom związanym z klubem.

W drugiej części spotkania wybrano nowe władze klubu na kolejną kadencję. Funkcję prezesa jednogłośnie powierzono Wojciechowi Szymków, który zarządzał klubem także w ubiegłej kadencji.

Członkami Zarządu zostali: Marta Jaworska, Anna Machalska, Marcin Filozof, Adam Łuszczyk, Wiesław Tymiński, Dariusz Zawistowski, Tomasz Bogdaniec, Stanisław Wojtczak, Grzegorz Hołub.
Do komisji rewizyjnej zostali wybrani: Stanisław Janiak, Jerzy Kobyłt, Marek Salachna.

Skład Zarządu MKS "Nysa" Zgorzelec:

WOJCIECH SZYMKÓW – PREZES KLUBU
MARTA JAWORSKA – WICEPREZES DS. ORGANIZACYJNYCH
MARCIN FILOZOF – WICEPREZES DS. FINANSOWYCH
GRZEGORZ HOŁUB – SKARBNIK KLUBU
WIESŁAW TYMIŃSKI – KIEROWNIK KLUBU
DARIUSZ ZAWISTOWSKI – KIEROWNIK DRUŻYNY
ANNA MACHALSKA – CZŁONEK ZARZĄDU
STANISŁAW WOJTCZAK – CZŁONEK ZARZĄDU
ADAM ŁUSZCZYK – CZŁONEK ZARZĄDU
TOMASZ BOGDANIEC – CZŁONEK ZARZĄDU

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty

Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty

Sport
środa, 17 lipca 2019, 09:06
Józef Miśków został triumfatorem zawodów o Puchar Starosty Zgorzeleckiego w dyscyplinie spławikowej, które w minioną niedzielę odbyły się na Bulwarze Greckim w Zgorzelcu.
Letni obóz sportowy UKS Warrior Zgorzelec - zdjęcie nr 1

Letni obóz sportowy UKS Warrior Zgorzelec

Sport
wtorek, 16 lipca 2019, 12:37
Intensywne treningi, doskonalenie technik taekwondo oraz świetna zabawa i aktywny wypoczynek to w dużym skrócie podsumowanie zgrupowania zawodników UKS Warrior Zgorzelec.

Zobacz również

Program Zgorzelec Games Week Zgorzelec
Sport
poniedziałek, 01 lipca 2019, 08:38

Zgorzelec Games Week 2019

19-21 lipca w Zgorzelcu kolejny raz wielkie e-sportowe wydarzenie –...