NaStyku.pl

Nowe ogrodzenie wokół boisk wielofunkcyjnych na zgorzeleckim stadionie

Zakończono roboty budowlane związane z rozbiórką i budową nowego ogrodzenia wokół boisk wielofunkcyjnych na stadionie miejskim im. Józefa Wiatrowskiego w Zgorzelcu. Zadanie wykonano w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Nowe ogrodzenie wokół boisk wielofunkcyjnych na zgorzeleckim stadionie / fot. Urząd Miasta Zgorzelec
Nowe ogrodzenie wokół boisk wielofunkcyjnych na zgorzeleckim stadionie / fot. Urząd Miasta Zgorzelec

Mieszkańcy Zgorzelca mogą powrócić do bezpiecznego i aktywnego spędzania czasu na stadionie miejskim im. Józefa Wiatrowskiego przy ul. Maratońskiej. Właśnie zakończono roboty budowlane związane z modernizacją ogrodzenia wokół boisk wielofunkcyjnych. Prace, wykonane przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno-Inżynieryjnego „Secundo Fors”, polegały na demontażu pozostałości ogrodzenia, dostawę wraz z montażem konstrukcji drewnianej, montaż deskowania i dostawę wraz z montażem tabliczki pamiątkowej. Całość inwestycji opiewa na kwotę 55 tys. zł.

Warto dodać, że zadnie zostało zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. Dwukrotnie ze względu na przekroczenie przez oferentów kwoty przeznaczonej na realizację zadania, zamawiający unieważnił postępowanie. Trzecie postępowanie ogłoszone w październiku 2019 r. wyłoniło najkorzystniejszą ofertę sprawiając, że projekt zgłoszony do budżetu obywatelskiego został zrealizowany – czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Zgorzelec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również