NaStyku.pl

Młodzicy zawodnicy UKS Warrior spisali się na medal!

Zawodnicy UKS Warrior potwierdzili świetną formę w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Reprezentanci zgorzeleckiego klubu taekwondo olimpijskiego ośmiokrotnie stawali na podium.
fot. UKS Warrior Zgorzelec
fot. UKS Warrior Zgorzelec

W mistrzostwach zadebiutowały dziewczęta Ewa Pietruszka i Zuzanna Zwierzyńska. Udany start odnotowała Ewa, która wygrała wszystkie pojedynki i zdobyła złoty medal. Zuzanna zarówno w dwuboju jak również w walkach uplasowała się na III miejscuW turnieju bezkonkurencyjny okazał się Franciszek Hryniewiecki, który w walkach jaki i dwuboju zdobył złote medale. Filip Wodniak wygrał eliminacje, a w pojedynku finałowym uległ bardziej doświadczonemu rywalowi i wywalczył srebro. Natomiast w dwuboju technicznym Filip zajął III pozycjęKacper Brzozowski w dwuboju zdobył srebrny medal, przegrywając o włos I miejsce. 

Sportowcy w wieku 10-11 lat rywalizowali w walkach, dwuboju technicznym oraz układach formalnych. W turnieju uczestniczyli młodzicy z województw małopolskiego, śląskiego, opolskiego oraz dolnośląskiego.

Zawodnicy wystartowali w MMM dzięki dotacji Gminy Miejskiej ZgorzelecPowiatu Zgorzeleckiego oraz środkom PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. 

fot. UKS Warrior Zgorzelec (9)

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również