NaStyku.pl

Młodzicy UKS Warrior na podium!

Nasi sportowcy potwierdzili świetną formę w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Adepci taekwondo olimpijskiego ze Zgorzelca wywalczyli aż osiem medali!
Młodzicy UKS Warrior na podium! / fot. UKS Warrior Zgorzelec
Młodzicy UKS Warrior na podium! / fot. UKS Warrior Zgorzelec

W turnieju zawodnicy z przygranicznego miasta rywalizowali w walkach oraz dwuboju technicznym. Franciszek Hryniewiecki nie dał szans rywalom i w obu konkurencjach zdobył złote medale. Wszystkie walki w swojej kategorii wygrał Borys Niklewicz, natomiast w dwuboju stanął na II miejscu podium. Filip Wodniak i Kacper Brzozowski w pojedynkach wywalczyli srebrne krążki, a w konkurencji sprawnościowej uplasowali się na III miejscach.
W zmaganiach brali udział sportowcy w wieku 10-11 lat z województw małopolskiego, śląskiego, opolskiego oraz dolnośląskiego.

Zawodnicy wystartowali w MMM dzięki dotacji Gminy Miejskiej Zgorzelec, Powiatu Zgorzeleckiego oraz środkom PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A.

fot. UKS Warrior Zgorzelec

fot. UKS Warrior Zgorzelec

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Gmina Zgorzelec

Pobiegli ulicami Ręczyna. Za nami XI Gminny Bieg

Sport
wtorek, 09 maja 2023, 11:36
W miniony weekend w Ręczynie odbył się XI Gminny Bieg Uliczny. Wydarzenie składało się z części sportowej, po której nastąpiło wspólne biesiadowanie i festyn rodzinny.

Zobacz również