NaStyku.pl

Mieszkaniec Zawidowa w programie „Ninja Warrior Polska”

Kamil Kozłowski, zapalony sportowiec i trener personalny będzie jednym z uczestników programu Ninja Warrior Polska! W drodze do udziału w 4. edycji popularnego show pokonał tysiące chętnych!
Kamil Kozłowski, mieszkaniec Zawidowa, w programie Ninja Warrior Polska 4 / fot. UM Zawidów
Kamil Kozłowski, mieszkaniec Zawidowa, w programie Ninja Warrior Polska 4 / fot. UM Zawidów

Kamil Kozłowski będzie jednym z uczestników hitu telewizyjnego, który od ponad 20 lat rozbudza największe emocje u widzów na całym świecie. W Polsce, jak dotąd odbyły się trzy edycje tego przebojowego formatu. W drodze do udziału w 4. edycji programu mieszkaniec Zawidowa notabene radny miejski pokonał tysiące chętnych. 

Aby zdobyć tytuł polskiego Ninja i nagrodę finansową uczestnicy mają do pokonania wyjątkowo trudny tor – 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Tor tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Wciągający od pierwszej minuty program udowadnia, że niemożliwe nie istnieje – a ludzkie granice wytrzymałości są wyłącznie po to, aby je przekraczać.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wybitni sportowcy nagrodzeni!

Wybitni sportowcy nagrodzeni!

Sport
piątek, 24 września 2021, 10:23
21 września br. w Miejskim Klubie Seniora, odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Miasta Zgorzelec za rok 2020.

Zobacz również

Piotr Kosewicz / fot. Bartłomiej Zborowski / Polski Komitet Paraolimpijski
Sport
poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 10:37

Złoty Piotr Kosewicz!

Pochodzący z Zawidowa Piotr Kosewicz zdobył olimpijskie złoto!...