NaStyku.pl

Medalowy start w Bautzen

Pracowity weekend mają za sobą sportowcy UKS Warrior Zgorzelec. Nasz utytułowany senior wystartował Pucharze Świata, a kadeci i młodzieżowiec w 21. Oberlausitz-Cup.
fot. UKS Warrior Zgorzelec
fot. UKS Warrior Zgorzelec

Filip Olszak rywalizował w turnieju rankingowym WT Belgian Open. Zawodnik z przygranicznego miasta wygrał pierwszy pojedynek dużą przewagą na punkty, a w kolejnym starciu doznał bolesnej kontuzji i musiał uznać wyższość reprezentanta Serbii. Natomiast w stolicy Górnych Łużyc czworo zawodników UKS Warrior konkurowało w dwudziestej pierwszej edycji turnieju Oberlausitz. Po długiej przerwie w zawodach w Bautzen wystartował Maksymilian Gołda, który wywalczył srebro. Kadetka Lena Sztulberg uplasowała się na II miejscu, a debiutujący w walkach Rafał Błażejak i Michał Sikora zdobyli brązowe medale.

Mam nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości i pozwoli zawodnikom naszego klubu odnosić kolejne sukcesy – skomentował trener Wojciech Pawłowski.

Dzięki środkom Gminy Zgorzelec sportowcy UKS Warrior mogli rywalizować w Pucharze Świata Belgian Open oraz 21. Oberlausitz-Cup.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty

Wędkarze rywalizowali o Puchar Starosty

Sport
środa, 17 lipca 2019, 09:06
Józef Miśków został triumfatorem zawodów o Puchar Starosty Zgorzeleckiego w dyscyplinie spławikowej, które w minioną niedzielę odbyły się na Bulwarze Greckim w Zgorzelcu.
Letni obóz sportowy UKS Warrior Zgorzelec - zdjęcie nr 1

Letni obóz sportowy UKS Warrior Zgorzelec

Sport
wtorek, 16 lipca 2019, 12:37
Intensywne treningi, doskonalenie technik taekwondo oraz świetna zabawa i aktywny wypoczynek to w dużym skrócie podsumowanie zgrupowania zawodników UKS Warrior Zgorzelec.

Zobacz również

Program Zgorzelec Games Week Zgorzelec
Sport
poniedziałek, 01 lipca 2019, 08:38

Zgorzelec Games Week 2019

19-21 lipca w Zgorzelcu kolejny raz wielkie e-sportowe wydarzenie –...