NaStyku.pl

Medalowy start w Bautzen

Pracowity weekend mają za sobą sportowcy UKS Warrior Zgorzelec. Nasz utytułowany senior wystartował Pucharze Świata, a kadeci i młodzieżowiec w 21. Oberlausitz-Cup.
fot. UKS Warrior Zgorzelec
fot. UKS Warrior Zgorzelec

Filip Olszak rywalizował w turnieju rankingowym WT Belgian Open. Zawodnik z przygranicznego miasta wygrał pierwszy pojedynek dużą przewagą na punkty, a w kolejnym starciu doznał bolesnej kontuzji i musiał uznać wyższość reprezentanta Serbii. Natomiast w stolicy Górnych Łużyc czworo zawodników UKS Warrior konkurowało w dwudziestej pierwszej edycji turnieju Oberlausitz. Po długiej przerwie w zawodach w Bautzen wystartował Maksymilian Gołda, który wywalczył srebro. Kadetka Lena Sztulberg uplasowała się na II miejscu, a debiutujący w walkach Rafał Błażejak i Michał Sikora zdobyli brązowe medale.

Mam nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości i pozwoli zawodnikom naszego klubu odnosić kolejne sukcesy – skomentował trener Wojciech Pawłowski.

Dzięki środkom Gminy Zgorzelec sportowcy UKS Warrior mogli rywalizować w Pucharze Świata Belgian Open oraz 21. Oberlausitz-Cup.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Bieg Twardziela 2018 - zdjęcie nr 148

Bogatyński Bieg Twardziela 2019 odwołany

Sport
środa, 10 kwietnia 2019, 12:45
Miłośnicy biegów z przeszkodami muszą wykreślić z kalendarza tegoroczny Bieg Twardziela, który miał odbyć się 1 maja 2019 r. w Bogatyni. Zmagania zostały odwołane.
Powiatowa Liga Pływacka "O Uśmiech Dziecka" / fot. UKS Energetyk Zgorzelec

Ponad 120 pływaków ścigało się na zgorzeleckiej pływalni

Sport
piątek, 05 kwietnia 2019, 10:10
Za nami druga edycja XVII Powiatowej Ligi Pływackiej. Ponad 120 zawodniczek i zawodników z Bogatyni, Osiecznicy, Bolesławca, Legnicy, Jeleniej Góry, Jawora oraz Wrocławia ścigało się stylem dowolnym oraz klasycznym.

Zobacz również

Od lewej: Dariusz Kołodziejczyk, Małgorzata Niedźwiecka i Łukasz Mesjasz / fot. Gmina Zgorzelec
Sport
czwartek, 28 marca 2019, 12:31

Wybrano powiatowe władze LZS

Przez kolejne cztery lata Franciszek Haber będzie kierował Powiatowym Zrzeszeniem...