NaStyku.pl

Mateusz Zajdel zawodnikiem FC Slovan Liberec

14-letni Mateusz Zajdel (r. 2005) po miesięcznym okresie testów oficjalnie został zawodnikiem FC Slovan Liberec.
Mateusz Zajdel / materiały prasowe Urzędu Miejskiego w Zawidowie
Mateusz Zajdel / materiały prasowe Urzędu Miejskiego w Zawidowie

Wychowanek Piasta Zawidów trafił do zespołu U-15, z którym rywalizował będzie na szczeblu centralnym z najlepszymi Akademiami Piłkarskimi w Czechach.

Podczas swojej przygody z piłką (od 2012 roku) Mateusz miał okazję pracować z trzema trenerami, tj. Marcin Kiewrą Damianem Ryż i Tomaszem Góralem. Największy wpływ na rozwój Mateusza miał jednak trener M. Kiewra, trenujący go przez 5 lat. Gratulujemy trenerom "małego" sukcesu! Mateusz Zajdel zadebiutuje już jutro, w meczu z Viktorią Pilzno. Trzymamy kciuki za wychowanka Piasta Zawidów.

Międzynarodowy transfer oraz testy piłkarskie były możliwe dzięki współpracy Damiana Ryż oraz Adriana Pawelczyka z Agencji Piłkarskiej "ALL-IN PLAYERS", odpowiadającej m.in. za skauting w Slovanie Liberec, prowadzony na terenie Polski. Agencja ALL-IN PLAYERS odpowiada również za całościowy rozwój zawodników, planując piłkarską ścieżkę rozwoju.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również