NaStyku.pl

Mariusz Labiszak brązowym medalistą Ogólnopolskich Igrzysk LZS

Pan Mariusz Labiszak, mieszkaniec Sławnikowic zdobył brązowy medal na Ogólnopolskich Igrzyskach LZS. Gratulujemy!
fot. Gmina Zgorzelec
fot. Gmina Zgorzelec

W dniach 25-27 sierpnia br. w Słubicach (Województwo Lubuskie) odbyły się 25. Jubileuszowe Ogólnopolskie Igrzyska LZS. Mariusz Labiszak ze Sławnikowic reprezentował Województwo Dolnośląskie i Gminę Zgorzelec w konkurencji wyciskania odważnika 17,5 kg. Z wynikiem 52 powtórzeń zajął III miejsce  i zdobył brązowy medal. Jest to kolejny medal Pana Mariusza na imprezie tej rangi, w 2017 r. w Spale zdobył złoty medal, a w 2019 r. w Siedlcach brązowy.

fot. Gmina Zgorzelec (2)

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Nasze Zoo

Judo safari w tą sobotę w ZOO Görlitz-Zgorzelec

Sport
czwartek, 08 września 2022, 09:01
Od wielu lat judo safari jest jedną z najbardziej udanych i popularnych aktywności sportowych Niemieckiego Związku Judo (DJB). 10 września w godzinach 14:00-18:00, po raz pierwszy odbędzie się ono w wyjątkowej scenerii Zoo Görlitz.
Ławka Turowa na sezon 2022/23 uległa całkowitej przebudowie i zawodników z poprzedniego składu zobaczymy już niewielu

Turów ponownie w pierwszej lidze

Sport
poniedziałek, 29 sierpnia 2022, 13:59
PGE Turów Zgorzelec w sezonie 2022/23 po raz kolejny występował będzie na parkietach pierwszej ligi mężczyzn. Nasz zespół wykupił dziką kartę i pomimo spadku w poprzednim sezonie, zagra o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Zobacz również